نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

خوابگاه نرجس به دانشجویان علوم پزشکی مشهد باز می‌گردد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به برنامه‌ این دانشگاه برای سامان‌دهی وضعیت خوابگاه‌های این دانشگاه تصریح کرد: متاسفانه برخی از مسوولین بیمارستان قائم(عج) در واگذاری خوابگاه نرجس به معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد کارشکنی می‌کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، با بیان اینکه «این خوابگاه پیش از این نیز برای استفاده دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد تهیه شده بود» گفت: متاسفانه این خوابگاه بدون هیچ دلیل موجهی توسط مسئولین بیمارستان قائم(عج) به استراحت پزشکان و رزیدنت‌ها اختصاص داده شده است.

وی ادامه داد: با سیاست‌های جدیدی که در دانشگاه دنبال می‌کردیم، به دنبال بازگرداندن این خوابگاه به مجموعه معاونت دانشجویی دانشگاه بودیم اما متاسفانه برخی مسوولین این بیمارستان نسبت به این موضوع کارشکنی‌های غیرمنطقی کردند، این در حالی است که ما می‌خواستیم این مساله به صورت مسالمت‌آمیز حل شود.

ابراهیمی با اشاره به خالی بودن پنج ساله این مکان، تاکید کرد: این مساله باید توسط هیات رییسه دانشگاه بررسی شود؛ ادامه این وضعیت ظلمی در حق دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تاکید بر اینکه خوابگاه نرجس برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ساخته شده؛ افزود: متاسفانه در حال حاضر ظرفیت‌های خوابگاه‌های ما خارج از استاندارد لازم بوده و انتظار می‌رود که مسئولین بیمارستان در این خصوص با ما همکاری داشه باشند.

وی اظهار کرد: مطمئنا خوابگاه نرجس متعلق به معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد است و این مکان غیرکارشناسانه به بیمارستان قائم(عج) واگذار شده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم