نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

خوابگاه‎های دانشگاه لرستان تجمیع می‌شوند

رئیس دانشگاه لرستان گفت: ایجاد رشته‎های جدید با توجه به آمایش آموزش عالی و نیاز جامعه و بعد کارآفرینی در دانشگاه ضروری است.

دکتر خسرو عزیزی در گفت‎وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، افزود: در حال تدوین برنامه راهبردی افق ۱۴۰۴ دانشگاه لرستان هستیم چراکه موفقیت دانشگاه در گرو داشتن یک برنامه راهبردی و دقیق است.

وی با بیان اینکه این برنامه به عنوان چشم‎انداز دانشگاه خواهد بود و در راستای آن گام برمی‎داریم، تصریح کرد: با تدوین این برنامه متولی برنامه مشخص می‎شود و از لحاظ مدیریت دانشگاه دیگر متکی به یک شخص نیست.

عزیزی با تأکید بر اینکه توجه به بعد پژوهشی و کارآفرینی از مهمترین برنامه‎های راهبردی دانشگاه است، اظهار کرد: افزایش کیفیت، توجه به فرهنگ اسلامی و دینی در دانشگاه‎ها، ارتقاء دانش فرهنگی و علمی دانشگاه‎ها، انجام کارها و پروژه‎های عمرانی با استفاده از اعتبارات عمرانی ۹۴، احداث دانشکده ادبیات، علوم انسانی و آزمایشگاه مرکزی، محوطه‎سازی و محصور کردن و… از جمله اهداف و برنامه‎های راهبردی دانشگاه است.

رئیس دانشگاه لرستان با اشاره به اینکه تبدیل دانشکده کشاورزی به پردیس، تجمیع کردن خوابگاه‎های دانشگاه و ساخت خوابگاه‎ها توسط بخش خصوصی، کیفی کردن تحصیلات تکمیلی، ایجاد رشته‎های جدید با توجه به آمایش آموزش عالی و براساس نیاز جامعه و بعد کارآفرینی از دیگر برنامه‎های راهبردی دانشگاه لرستان است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم