نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

خوابگاه‌های ملکی دانشگاه را افزایش خواهیم داد

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با اشاره به فعالیت خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه در دو بخش استیجاری و ملکی، تصریح کرد: افزایش خوابگاه‌های ملکی دانشگاه در دستور کار ما قرار دارد.

دکتر حسین پیمانی‌زاد در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا- منطقه خراسان، با بیان اینکه «دو بلوک ملکی به عنوان خوابگاه پسران در گلبهار داریم» گفت: علاوه بر این ۱۵ واحد ویلایی دختران نیز به صورت ملکی برای دختران در سطح شهر متعلق به دانشگاه آزاد است.

وی ادامه داد: در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه خوابگاه‌ها خودگردان ورود نمی‌کند.

پیمانی‌زاد در مورد چگونگی عملیات مرمت و بازسازی خوابگاه‌های این دانشگاه اظهار کرد: معمولا با پایان نیم سال دوم تحصیلی و همزمان با تعطیلی دانشگاه عملیات بازسازی خوابگاه‌ها و مرمت آن انجام می‌شود که امسال نیز انجام این عملیات در دستور کار قرار گرفت.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد با اشاره به وضعیت خوابگاه‌های این دانشگاه برای آغاز سال تحصیلی تاکید کرد: امسال نیز پیش‌بینی فضا برای دانشجویان متقاضی خوابگاه داشته‌ایم؛ باید توجه داشت خوابگاه‌های دانشگاه در مشهد تنها اختصاص به دانشجویان متقاضی دختر خواهد بود.

وی اضافه کرد: خوابگاه‌های اختصاص یافته به دانشجویان پسر تنها در گلبهار مستقر است.

معاون دانشگاه آزاد مشهد تصریح کرد: هر سال بین ۵۰۰ تا ۵۵۰ دانشجو متقاضی خوابگاه در مشهد داریم که این تعداد با سال‌های دیگر تفاوت چندانی ندارد چراکه بین ورود و خروج دانشجویان تعادل برقرار است؛ با این حال در خوابگاه‌های گلبهار همیشه مازاد فضا داریم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم