نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

خوابگاه‌های خودگردان ساماندهی می شوند

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از ساماندهی خوابگاه خودگردان خبر داد و گفت: آیین‌نامه‌های خوابگاه‌های خودگردان در حال بازنگری است.

مطیعی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: آیین‌نامه‌های خوابگاه خودگردان در حال بازنگری است و در نشست معاونان دانشجویی سراسر کشور یک کارگروه تشکیل شد و در آن کارگروه نیز با حضور معاونان دانشجویی بازنگری مجدد صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه پس از جمع‌بندی نظرات تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد، گفت: مواردی نظیر نظارت، صدور مجوز، نحوه اسکان و تعامل دانشجویان با دانشگاه و خوابگاه مورد بررسی قرار گرفته است و پس از قطعی شدن مبنای عمل قرار خواهد گرفت.

رییس صندوق رفاه دانشجویان درباره وضعیت خوابگاه فاطمه الزهرا و پیگیری پرونده گزارش ” خیابان خوابی دانشجو خوابگاهی ” که چندی پیش در خبرگزاری ایسنا منتشر شده بود گفت : وزارت علوم پیگیری این پرونده را در دستور کار خود قرار داد و پس از پیگیری های انجام شده مشخص شد این خوابگاه در لیست خوابگاه های وزارت علوم قرار ندارد و زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری فعالیت می کند و نظارت بر آن بر عهده آنهاست .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم