نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

خوابگاه‌های خودگردان ساماندهی می شوند

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از ساماندهی خوابگاه خودگردان خبر داد و گفت: آیین‌نامه‌های خوابگاه‌های خودگردان در حال بازنگری است.

مطیعی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: آیین‌نامه‌های خوابگاه خودگردان در حال بازنگری است و در نشست معاونان دانشجویی سراسر کشور یک کارگروه تشکیل شد و در آن کارگروه نیز با حضور معاونان دانشجویی بازنگری مجدد صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه پس از جمع‌بندی نظرات تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد، گفت: مواردی نظیر نظارت، صدور مجوز، نحوه اسکان و تعامل دانشجویان با دانشگاه و خوابگاه مورد بررسی قرار گرفته است و پس از قطعی شدن مبنای عمل قرار خواهد گرفت.

رییس صندوق رفاه دانشجویان درباره وضعیت خوابگاه فاطمه الزهرا و پیگیری پرونده گزارش ” خیابان خوابی دانشجو خوابگاهی ” که چندی پیش در خبرگزاری ایسنا منتشر شده بود گفت : وزارت علوم پیگیری این پرونده را در دستور کار خود قرار داد و پس از پیگیری های انجام شده مشخص شد این خوابگاه در لیست خوابگاه های وزارت علوم قرار ندارد و زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری فعالیت می کند و نظارت بر آن بر عهده آنهاست .

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم