نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

خوابگاه‌های خودگردان ساماندهی می شوند

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از ساماندهی خوابگاه خودگردان خبر داد و گفت: آیین‌نامه‌های خوابگاه‌های خودگردان در حال بازنگری است.

مطیعی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: آیین‌نامه‌های خوابگاه خودگردان در حال بازنگری است و در نشست معاونان دانشجویی سراسر کشور یک کارگروه تشکیل شد و در آن کارگروه نیز با حضور معاونان دانشجویی بازنگری مجدد صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه پس از جمع‌بندی نظرات تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد، گفت: مواردی نظیر نظارت، صدور مجوز، نحوه اسکان و تعامل دانشجویان با دانشگاه و خوابگاه مورد بررسی قرار گرفته است و پس از قطعی شدن مبنای عمل قرار خواهد گرفت.

رییس صندوق رفاه دانشجویان درباره وضعیت خوابگاه فاطمه الزهرا و پیگیری پرونده گزارش ” خیابان خوابی دانشجو خوابگاهی ” که چندی پیش در خبرگزاری ایسنا منتشر شده بود گفت : وزارت علوم پیگیری این پرونده را در دستور کار خود قرار داد و پس از پیگیری های انجام شده مشخص شد این خوابگاه در لیست خوابگاه های وزارت علوم قرار ندارد و زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری فعالیت می کند و نظارت بر آن بر عهده آنهاست .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم