نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

خوابگاه‌های خودگردان ساماندهی می شوند

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از ساماندهی خوابگاه خودگردان خبر داد و گفت: آیین‌نامه‌های خوابگاه‌های خودگردان در حال بازنگری است.

مطیعی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: آیین‌نامه‌های خوابگاه خودگردان در حال بازنگری است و در نشست معاونان دانشجویی سراسر کشور یک کارگروه تشکیل شد و در آن کارگروه نیز با حضور معاونان دانشجویی بازنگری مجدد صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه پس از جمع‌بندی نظرات تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد، گفت: مواردی نظیر نظارت، صدور مجوز، نحوه اسکان و تعامل دانشجویان با دانشگاه و خوابگاه مورد بررسی قرار گرفته است و پس از قطعی شدن مبنای عمل قرار خواهد گرفت.

رییس صندوق رفاه دانشجویان درباره وضعیت خوابگاه فاطمه الزهرا و پیگیری پرونده گزارش ” خیابان خوابی دانشجو خوابگاهی ” که چندی پیش در خبرگزاری ایسنا منتشر شده بود گفت : وزارت علوم پیگیری این پرونده را در دستور کار خود قرار داد و پس از پیگیری های انجام شده مشخص شد این خوابگاه در لیست خوابگاه های وزارت علوم قرار ندارد و زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری فعالیت می کند و نظارت بر آن بر عهده آنهاست .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند
اعلام اولویت‌های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم