نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

حیات تشکل‌های دانشجویی به همدلی با یکدیگر وابسته است

نشست هم‌اندیشی دکتر عباس شیخ‌الاسلامی، رئیس دانشگاه آزاد مشهد، با تشکل‌های دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، دکترعباس شیخ‌الاسلامی که در این نشست حضور یافته بود، با بیان اینکه دوره دانشجویی یکی از بهترین دوره‌های زندگی افراد است، اظهار کرد: بهترین استفاده از این دوره تمرکز روی مسائل علمی است.

وی با اشاره به برخی مشکلات دانشجویان در خصوص نداشتن اتاق برای برنامه‌ریزی فعالیت‌های دانشجویی اظهارکرد: فعالیت تشکل‌ها برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است و سعی می‌کنیم که مشکل اتاق را نیز حل کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با اشاره به برخی اختلافات میان تشکل‌های دانشجویی تاکید کرد: نباید با گرایش‌های مخالف احساس دشمنی کرد؛ مهمترین مساله بین تشکل‌های دانشجویی همدلی و اتحاد است، چرا که از درگیری فایده‌ای حاصل نخواهد شد.

شیخ‌الاسلامی با اشاره به برخی دیگر از مشکلات دانشجویان در خصوص کمبود بودجه و مسائل مادی اظهار کرد: در این خصوص نیز ما به سمت رفع دغدغه‌های دانشجویان حرکت می‌کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با بیان اینکه دانشجویان صاحب اصلی دانشگاه هستند گفت: از تشکل‌های دانشجویی می‌خواهم تا از ابتدای مهر ماه با انرژی فعالیت ،خود را آغاز کنند؛ باید توجه داشت که فضای دولت تغییر کرده و تغییرات دانشگاه نیز در راستای همین فضا بوده است.

شیخ‌الاسلامی اضافه کرد: با این حال این مساله نباید موجب رفتارهایی نظیر تحصن، شلوغی و… شود ودوره این رفتارها تمام شده است، اما باید دانست که در حال حاضر بسیاری از مسائل با گفت‌وگو و مناظره حل خواهد شد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم