نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

حلقه‌های صالحین نماد نو‌پردازی، نوپروری و تولید علم باشند

معاون فرهنگی دانشگاه لرستان با بیان اینکه حلقه‌های صالحین باید نماد نو‌پردازی، نوپروری و تولید علم باشد،گفت: این‌که هنوز کرسی‌های نظریه‌پردازی در سطح دانشگاه‌ها آغاز نشده، نشان‌دهنده این است که حوزه‌هایی که ما در آن‌ها اندیشه‌پروری می‌کنیم به نو‌پردازی و تولید علم هم نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت‌الاسلام محمدرضا خدایی، در نشست سرگروه‌های صالحین بسیج اساتید دانشگاه‌های استان لرستان با نماینده ولی‌فقیه در استان، بیان کرد: پیشنهادی که برای بسیج اساتید دارم این است که یک کارگروه و اتاق فکر تشکیل شود که در آن حلقه‌های صالحین بسیج اساتید بررسی شوند.

وی با اشاره به این‌که تعدادی از حلقه‌های صالحینی که در دانشگاه لرستان برگزار شده است مورد اقبال عمومی قرار گرفته است، اظهار کرد: ازجمله حلقه صالحین با عنوان «من هستم؛ پس می‌اندیشم» در پرتال وزارت علوم به‌عنوان پُرمرجع‌ترین خبر شناخته شد که حاکی از این است که این حلقه یک حلقه پُرمغز، پُربار و علمی بوده است.

معاون فرهنگی دانشگاه لرستان در پایان اظهار کرد: امیدواریم در اتاق فکری که تشکیل می‌شود بتوانیم کاستی و نقاط قوت حلقه‌های صالحین را برشماریم و این نکته را باید در نظر داشته باشیم که حلقه‌های صالحین باید نماد تمدن نویدبخش آینده انقلاب اسلامی باشند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم