نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

حلقه‌های صالحین نماد نو‌پردازی، نوپروری و تولید علم باشند

معاون فرهنگی دانشگاه لرستان با بیان اینکه حلقه‌های صالحین باید نماد نو‌پردازی، نوپروری و تولید علم باشد،گفت: این‌که هنوز کرسی‌های نظریه‌پردازی در سطح دانشگاه‌ها آغاز نشده، نشان‌دهنده این است که حوزه‌هایی که ما در آن‌ها اندیشه‌پروری می‌کنیم به نو‌پردازی و تولید علم هم نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت‌الاسلام محمدرضا خدایی، در نشست سرگروه‌های صالحین بسیج اساتید دانشگاه‌های استان لرستان با نماینده ولی‌فقیه در استان، بیان کرد: پیشنهادی که برای بسیج اساتید دارم این است که یک کارگروه و اتاق فکر تشکیل شود که در آن حلقه‌های صالحین بسیج اساتید بررسی شوند.

وی با اشاره به این‌که تعدادی از حلقه‌های صالحینی که در دانشگاه لرستان برگزار شده است مورد اقبال عمومی قرار گرفته است، اظهار کرد: ازجمله حلقه صالحین با عنوان «من هستم؛ پس می‌اندیشم» در پرتال وزارت علوم به‌عنوان پُرمرجع‌ترین خبر شناخته شد که حاکی از این است که این حلقه یک حلقه پُرمغز، پُربار و علمی بوده است.

معاون فرهنگی دانشگاه لرستان در پایان اظهار کرد: امیدواریم در اتاق فکری که تشکیل می‌شود بتوانیم کاستی و نقاط قوت حلقه‌های صالحین را برشماریم و این نکته را باید در نظر داشته باشیم که حلقه‌های صالحین باید نماد تمدن نویدبخش آینده انقلاب اسلامی باشند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم