نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

حضور قاریان بین‌المللی در بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان

مدیرکل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام نور و دبیر بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور از برگزاری مراسم «شبی با قرآن» با حضور حافظان و قاریان بین‌المللی در حین برگزاری این جشنواره خبر داد.

فاطمه رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: این مراسم با توافق اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با حضور شرکت کنندگان و عموم مردم اصفهان در ۲۲ آبان سال جاری در محل امامزاده محسن (ع) برگزار خواهد شد.

وی در ادامه از تفکیک رشته مداحی و دعاخوانی در بیست و نهمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور خبر داد و گفت: مسابقه رشته مداحی و دعاخوانی در این جشنواره به صورت دو رشته مجزا برگزار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام نور و دبیر بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور افزود: این دو رشته با اخذ نظرات کارشناسان و با توافق دستگاه‌های دانشگاهی عضو شورای هماهنگی فعالیت‌های قرانی کشور از یکدیگر تفکیک شد و بنابراین سهمیه دانشجویان دستگاه‌های شرکت کننده در جشنواره افزوده شد.

رضایی در پایان اظهار کرد: علاقمندان می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر و دریافت آخرین اخبار جشنواره به سامانه اطلاع رسانی جشنواره به آدرس quranmelli.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم