نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

حضور قاریان بین‌المللی در بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان

مدیرکل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام نور و دبیر بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور از برگزاری مراسم «شبی با قرآن» با حضور حافظان و قاریان بین‌المللی در حین برگزاری این جشنواره خبر داد.

فاطمه رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: این مراسم با توافق اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با حضور شرکت کنندگان و عموم مردم اصفهان در ۲۲ آبان سال جاری در محل امامزاده محسن (ع) برگزار خواهد شد.

وی در ادامه از تفکیک رشته مداحی و دعاخوانی در بیست و نهمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور خبر داد و گفت: مسابقه رشته مداحی و دعاخوانی در این جشنواره به صورت دو رشته مجزا برگزار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام نور و دبیر بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور افزود: این دو رشته با اخذ نظرات کارشناسان و با توافق دستگاه‌های دانشگاهی عضو شورای هماهنگی فعالیت‌های قرانی کشور از یکدیگر تفکیک شد و بنابراین سهمیه دانشجویان دستگاه‌های شرکت کننده در جشنواره افزوده شد.

رضایی در پایان اظهار کرد: علاقمندان می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر و دریافت آخرین اخبار جشنواره به سامانه اطلاع رسانی جشنواره به آدرس quranmelli.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم