نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

حضور تمام قد نشریات دانشجویی دانشگاه علامه در نمایشگاه مطبوعات

تمام نشریات دانشجویی دانشگاه علامه امسال در نمایشگاه مطبوعات حضور می‌یابند.

علیرضا قنبری کارشناس نشریات دانشگاه علامه در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه در نمایشگاه مطبوعات امسال تمام نشریات این دانشگاه نمایش داده می‌شوند، افزود: اولویت برای حضور در نمایشگاه با نشریاتی است که طی یک سال گذشته چاپ شده باشند اما ما تمام نشریات دانشجویی را در معرض بازدیدکنندگان قرار می‌دهیم.

قنبری با اشاره به کمبود نسخه‌های نشریات در اختیار دانشگاه، اظهار کرد: درنمایشگاه امسال فقط امکان نمایش نشریات دانشجویی را داریم.

وی در باره نحوه هماهنگی برای ارائه غرفه به دانشگاه گفت: با وجود اینکه نامه وزارت علوم که طی چند هفته قبل به دانشگاه‌ها ارسال شده و از آنها خواستند تا در صورت تمایل برای حضور در نمایشگاه مطبوعات درخواست خود را اعلام کنند، دیر به دست ما رسیده اما ما توانستیم غرفه‌ای ۱۲ متری بگیریم.

وی در همین خصوص افزود: در این نمایشگاه تنها نشریات دانشجویی نمایش داده می‌شوند به همین دلیل مدیریت غرفه دانشگاه با هماهنگی مدیرمسوولان علاقه‌مند با کارشناس نشریات به خود دانشجویان سپرده می‌شود.

کارشناس نشریات دانشگاه علامه درخصوص تسهیلات دانشگاه علامه برای چاپ نشریات اظهار کرد: دانشگاه علامه برای چاپ نشریه صفحه‌ای ۳۰۰ تومان به صفحه‌آرایی اختصاص می‌دهد ضمن اینکه اگر طراحی گرافیکی نشریات خوب باشد، downloadبیشتری اختصاص داده می‌شود.

قنبری ادامه داد: سال گذشته ۲۹ میلیون تومان برای چاپ ۳۹ شماره نشریه هزینه شد در حالی که بودجه‌ای که از سوی وزارت علوم به نشریات اختصاص داده شده بود تنها یک میلیون تومان برای ۱۰ نشریه بود یعنی به ازای هر نشریه ۱۰۰ هزار تومان به حساب دانشگاه واریز شد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم