نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

حذف ۳۰۰ عنوان شغلی در دانشگاه استرالیایی

دانشگاه ویکتوریای استرالیا با هدف صرفه‌جویی مالی اقدام به تعدیل نیرو و حذف ۳۰۰ عنوان شغلی در این دانشگاه کرد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مقامات دانشگاه ویکتوریا اعلام کردند: با حذف ۲۰۰ فرصت شغلی تخصصی و ۱۰۰ موقعیت شغلی آکادمیک، اقدام به صرفه‌جویی ۴۰ میلیون دلاری خواهند کرد. این دانشگاه هدف از اجرای این طرح را حفظ موقعیت در بازار رقابتی دانشگاه‌ها عنوان می‌کند.

مسئولان دانشگاه ویکتوریا افزودند:‌ این دانشگاه تا سال ۲۰۱۶ میلادی نیاز به ۴۰ تا ۵۰ میلیون دلار از راه پس‌انداز دارد و امیدوار است ظرفیت کنونی دانشجویی حاضر خود را با ۳۰۰ کارمند کمتر حفظ کند.

دانشگاه ویکتوریا در بیانیه‌ای اعلام کرد که این تغییرات به منظور ارتقای موقعیت بهتر دانشگاه در بازار رقابتی آموزش عالی ضروریست.

به گزارش ایسنا به نقل از یونیورسیتیزنیوز، «پیتر داوکینز»، معاون دانشگاه ویکتوریا افزود: در دانشگاه ویکتوریا نیز مانند سایر دانشگاه‌ها در صورت عدم اتخاذ تصمیم‌های سرنوشت‌ساز و کم‌کردن هزینه‌ها، فشار هزینه‌ها از درآمدها پیشی خواهد گرفت و در نتیجه ضرر جدی به دانشگاه وارد خواهد شد.

وی هدف از کاهش موقعیت‌های شغلی در این دانشگاه را اطمینان از آینده مطمئن این دانشگاه و برنامه آموزشی آسان‌تر عنوان کرد. وی همچنین گفت که این صرفه‌جویی‌های مالی به دانشگاه در اجرای طرح‌های آموزشی آن کمک می‌کند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم