پرتال خبري پروژه ای مدیران دانلود

امروز: جمعه, ۱۰م اردیبهشت, ۱۳۹۵
جدیدترین مطلب:

استخدام ۱۰ ردیف شغلی در شرکت تولید‌کننده مبلمان اداری

شرکت لیو طراح و تولید‌کننده مبلمان اداری برای تکمیل کادر نیروی انسانی خود در دفتر مرکزی در تهران و کارخانه واقع در رباط ‌کریم استخدام می‌کند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این شرکت در ردیف‌های شغلی زیر نیرو می‌پذیرد: ۱_ مالی، حسابداری ۲_ فناوری اطلاعات و ارتباطات ۳_ امور اداری و پرسنلی ۴_ […]

حذف آزمون مدرک معادل و امکان ادامه تحصیل دارندگان مدرک معادل

شما اینجا هستید »مدیران دانلود » اخبار دانشگاهی » حذف آزمون مدرک معادل و امکان ادامه تحصیل دارندگان مدرک معادل

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به حذف آزمون مدرک معادل برای دوره کارشناسی ارشد گفت: کلیه دارندگان مدرک معادل در همه مقاطع می توانند در آزمون های مقاطع بالاتر با همان مدرک معادل شرکت کنند و ادامه تحصیل دهند.

دکتر محمدحسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: بر اساس مصوبه جدید از این پس کلیه دارندگان مدرک معادل در همه مقاطع می توانند در آزمونهای مقاطع بالاتر همچون سایر داوطلبان شرکت کنند و دیگر نیازی به شرکت در آزمون مختص مدارک معادل ندارند.

سرورالدین اضافه کرد: پیش از این اطلاعیه ای از سوی سازمان سنجش برای دارندگان مدرک معادل کارشناسی ارشد برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی (PhD) ارائه شده بود که این افراد می توانند همانند سایر داوطلبان در آزمون شرکت کنند و در صورت پذیرفته شدن در مقطع بالاتر ادامه تحصیل دهند.

رئیس سازمان سنجش تاکید کرد: از این پس همه دارندگان مدرک معادل می توانند با این مدرک در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل دهند و در واقع همچون دارندگان سایر مدارک تحصیلی در کنکور مقاطع مختلف شرکت کنند.

وی افزود: مدرک معادل آنها همچنان مدرک معادل محسوب می شود اما پس از قبولی در کنکور مقطع بالاتر و پس از فارغ التحصیلی، مدرکی که دریافت می کنند همچون سایر افراد خواهد بود.

به گزارش مهر، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور شرط شرکت در آزمون دکتری تخصصی برای دارندگان مدرک معادل کارشناسی ارشد این است که دوره تحصیلی آنان با مجوز شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شده باشد و مدرک آنان مورد تایید وزارت علوم باشد.

دارندگان مدرک معادل کارشناسی ارشد در صورتی که این شرط را دارا باشند می‌توانند با همان مدرک معادل در آزمون دکتری تخصصی (PhD) شرکت و در صورت پذیرفته شدن ادامه تحصیل دهند.

نویسنده: مدیران دانلود | بازدید: 6,918 بازدید | تاریخ انتشار: ۰۸-۲۹-۹۴ | دسته بندی: اخبار دانشگاهی
  فافا می گوید: آبان ۹, ۱۳۹۰ در ۴:۴۵ ب.ظ

  تورا خدا پس چرا سازمان سنجش در جریان نیست و در سایت سنجش خبری نیست


  الهام می گوید: آبان ۱۰, ۱۳۹۰ در ۱۱:۰۹ ق.ظ

  با سلام و خسته نباشید ، این مطلبی که نوشته شده شامل مدارک معادل کارشناسی هم می شود؟ یعنی کسی که مدرک معادل کارشناسی زیر نظر وزارت علوم دارد می تواند در کلیه آزمونهای کارشناسی ارشد امتحان دهد ؟؟؟؟ خواهش می کنم حتماً جواب دهید . ممنون


   bayat091 می گوید: آبان ۱۰, ۱۳۹۰ در ۱۲:۵۱ ب.ظ

   اطلاعات دقیقتر رو باید از سازمان سنجش بگیرید ” ما فقط خبر رو نقل قول می کنیم”


  یوسف زاده می گوید: دی ۱۳, ۱۳۹۰ در ۹:۴۹ ق.ظ

  باسلام
  آیا کسانی که دارای مدرک تحصیلی به ارزش استخدامی دارند نیز می توانند در آزمون مقاطع بالاتر شرکت نمایند


   عادل می گوید: دی ۱۷, ۱۳۹۰ در ۱۰:۵۴ ق.ظ

   مدرک با ارزش استخدامی همان مدرک معادل می باشد


    سعید می گوید: دی ۱۲, ۱۳۹۴ در ۸:۳۲ ق.ظ

    سلام
    احتراما اینجانب دارای مدرک لیساس معادل وفوق لیسانس معادل هستم .ایا با توجه به شرایط مدرک من ارزش یک مهندسی
    را دارد یا خیر باتشکر


  سعید می گوید: فروردین ۲۰, ۱۳۹۳ در ۱۰:۰۲ ق.ظ

  ما در آزمون معادل قبول شدیم ولی متاسفانه دانشگاه آزاد اهواز میگویند با مجوز دوره باید توسط سازمان سنجش باشد


   داود علی زاده می گوید: دی ۲۹, ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۱ ب.ظ

   با سلام
   بنده درسال ۱۳۸۰ از طریق آزمون ،در موسسه عالی آموزش وپژوهش مدیریت وبرنامه ریزی ،زیر نظر سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور در رشته مدیریت آموزشی قبول ودر سال ۱۳۸۲ در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده ام .آیا می توانم در مقطع دکتری ادامه تحصیل دهم؟


  شهبازی می گوید: شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ در ۵:۳۷ ب.ظ

  باسلام
  مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از سازمان مدیریت اجرایی گرفتم.آیا میتوانم در آزمون دکتری (دانشگاه آزاد یا دواتی ) شرکت کنم؟
  آیا اگر در آزمون کارشماسی ارشد دانگاه آزاد با دولتی قبول شوم . وحد های گذرانده شده(در سازمان مدیریت صنعتی) من را میپذیرند؟


ارسال نظر در "حذف آزمون مدرک معادل و امکان ادامه تحصیل دارندگان مدرک معادل"

(نمایش داده نمی شود)