نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جهاددانشگاهی کامل ترین پک آموزشی را دارد

معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان کردستان به برگزاری دوره‌های آموزشی عموممی و تخصصی برای ۲۰ هزار نفر در مراکز آموزشی جهاددانشگاهی استان کردستان طی سال ۹۲ اشاره کرد و گفت: جهاددانشگاهی کامل ترین پک آموزشی را دارد.

سیروان صیدی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه کردستان، اظهارکرد: از این ۲۰ هزار نفر که سال گذشته در دوره‌های مختلف آموزشی جهاددانشگاهی شرکت کرده اند، ۹ هزار و ۵۰۰ نفر آنها افرادی بوده‌اند که از طریق عقد قراداد آموزشی با سازمان‌ها و ادارات دولتی تحت آموزش قرارگرفته اند.

وی افزود: شاخص ترین دوره‌های آموزشی مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی واحد کردستان در سال گذشته دوره تکنسین و داروخانه، فوریت‌های پزشکی، مهندسی شبکه، دوره حسابداری و چند دوره دیگر بوده است.

وی با اشاره به فعال شدن دوره‌های آموزشی مجازی در بخش آموزشی این نهاد، بیان کرد: برگزاری دوره آموزشی مجازی بین المللی تشریح جرم یابی و جمع آوری مدارک در پایگاه داده مبتنی بر مایکروسافت با همکاری آموزش و پژوهش استانداری کردستان از جمله دوره‌های آموزش مجازی و بین‌المللی واحد آموزش جهاددانشگاهی کردستان بوده است.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد کردستان افزود: مدرس این دوره آموزشی پروفسور احمد غفاریان بوده و برای مدیران انفورماتیک دستگاه‌های اجرایی سطح استان برگزار شده است.

وی در ادامه ۴۰ هزار نفر ساعت آموزش به دهیاران استان کردستان و راه‌اندازی سامانه آموزش جهاددانشگاهی را از دیگر اقدامات حوزه آموزش این نهاد عنوان و اضافه کرد: کلیه خدمات سامانه آموزش جهاددانشگاهی به صورت الکترونیک به مراجعه کنندگان ارائه می‌شود.

به گفته صیدی در سال گذشته ۴ هزار نفر دوره آمورزشی برای کارمندان ادارات سطح استان در مراکز آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان کردستان برگزار شده است.

وی برگزاری آزمون مکاتبه‌ای را از دیگر اقدامات واحد آموزش جهاددانشگاهی کردستان در سال گذشته عنوان کرد و افزود: شاخص‌ترین این دوره‌ها برگزاری آزمون مکاتبه‌ای پیش گیری از بیماری‌های قلبی و عروقی برای کارمندان بهزیستی کردستان به صورت هماهنگ در سطح استان بوده است.

معاون آموزش جهادداشگاهی واحد کردستان، با اشاره به عقد قراداد همکاری آموزشی با نهادها و ادارات سطح استان طی یکسال گذشته، ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کردستان، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق مهر اما رضا(ع) از جمله این ادارت و سازمان‌ها هستند.

صیدی در ادامه سخنان خود به برنامه‌های واحد آموزش جهاددانشگاهی کردستان در راستای توسعه آموزش‌های عمومی و تخصصی در آینده و طی برنامه پنجم سه ساله توسعه جهاددانشگاهی کردستان اشاره و بیان کرد: افزایش تعداد فراگیران تا سقف ۳۰ هزار نفر، افزایش قرادادهای آموزشی تا سقف ۱۵ هزار نفر با دستگاه‌های اجرایی استان از جمله این برنامه‌هاست.

وی احداث پنج مرکز آموزشی ملکی در شهرستان‌های تابعه استان کردستان که در حال حاضر زمین‌های آن در مریوان و بانه خریداری شده است را از دیگر برنامه‌های توسعه‌ای جهاددانشگاهی کردستان در حوزه آموزش عنوان کرد.

صیدی افزود: همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی بین‌المللی، طراحی و ایجاد سامانه آموزش آنلاین جهاددانشگاهی مرکز کردستان از دیگر برنامه‌هایی است که در مراکز آموزشی جهاددانشگاهی استان برای آنها برنامه ریزی و اقدام صورت می‌گیرد.

وی با تاکید بر اینکه جهاددانشگاهی کردستان کامل ترین مجموعه آموزشی استان را در سطح دوره‌های آموزشی عمومی و تخصصی در اختیار دارد، خاطرنشان کرد: واحد آموزش این نهاد تمامی امکانات و زیرساخت‌های لازم برای برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین، آفلاین و مجازی را دارد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم