www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جهاددانشگاهی می‌تواند نشاط بخش فضای فرهنگی جامعه و دانشگاه باشد

معاون فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی جهاد دانشگاهی استان اظهار کرد: جهاد دانشگاهی می‌تواند نشاط را در فضای جامعه، به ویژه دانشگاه‌ها ایجاد کند.

دکتر علی یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، با بیان اینکه جهاد دانشگاهی یک جریان نهادی و خودجوش انقلابی است اظهار کرد: این جریان توسط دانشجویان انقلابی در محیط‌های دانشگاهی شکل گرفت که نقش برجسته‌ای در تحول فرهنگی دانشگاه‌ها داشت.

وی ادامه داد: در حقیقت جهاددانشگاهی در راستای اهداف انقلاب اسلامی تشکیل شد؛ اگر به انگیزه‌های ابتدایی شکل‌گیری جهاددانشگاهی توجه کنیم، متوجه خواهیم شد این نهاد می‌تواند تاثیر زیادی در پویایی کشور در زمینه تولید علم داشته باشد.

یوسفی با بیان اینکه برخی از توفیقات بزرگ علمی کشور توسط جهاددانشگاهی رقم خورد تصریح کرد: جهاددانشگاهی با توجه به تجربه فراوانی که در حوزه فعالیت‌های علمی و فرهنگی دارد، می‌تواند نهادی تاثیرگذار در هر دو حوزه باشد.

معاون فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به فعالیت‌های جهاددانشگاهی در حوزه دانشجویی خاطرنشان کرد: در این حوزه فعالیت‌های جهاددانشگاهی را بسیار خوب ارزیابی می‌کنم؛ در فعالیت‌های دانشجویی نهادهایی مانند سازمان دانشجویان توانسته‌اند عملکرد مثبتی داشته باشند.

یوسفی اضافه کرد: این نهادها توانسته‌اند در ایجاد نشاط در فضای دانشگاه‌ها موثر عمل کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
تداوم مسمومیت دانشجویان دانشگاه شیراز

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم