نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جهاددانشگاهی در مسائل فرهنگی و پژوهشی توانمند است

رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی قزوین گفت:‌ جهاددانشگاهی در مسائل فرهنگی و پژوهشی به خوبی ظاهر شده است و توانمندی آن برای دانشگاه‌های استان نمایان است.

یوسف گرجی در گفت‌و‌گو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه قزوین،‌ اظهارکرد: جهاددانشگاهی به عنوان نهاد انقلابی است که در زمینه‌های مختلف آموزشی، فرهنگی و پژوهشی به صورت توانمند فعالیت می‌کند.

وی با اشاره به دانشگاه علمی – کاربردی جهاددانشگاهی تصریح کرد: این دانشگاه از جمله مراکز نوپا می‌باشد که در ۱۰ رشته فعالیت می‌کند و هم اکنون ۲۴۰ دانشجو دارد.

رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی قزوین افزود: این دانشگاه از نظر آموزش مورد تایید است و در آینده نزدیک رشته‌های جدید آموزشی را در آن ارائه خواهیم داد.

وی اضافه کرد: این دانشگاه نخستین دانشگاه با محوریت قرآنی است که رشته تربیت معلم قرآن را تاسیس کرده است، همچنین رشته دوخت لباس اسلامی از جمله رشته‌های این دانشگاه به شمار می‌رود.

گرجی اظهار کرد: جهاددانشگاهی با دانشگاه جامع علمی- کاربردی و مسئولین واحدهای استانی ارتباط خوب و تنگاتنگی برقرار کرده که رضایت بخش است.

وی تصریح کرد: جهاددانشگاهی در امر آموزش باید از آموزش‌های کوتاه مدت دور شود و به سمت دوره‌های آموزشی مقطعی با صدور مدرک کاردانی و کارشناسی بپردازد چراکه هم اکنون آموزشگاه‌های آزاد متنوعی در سطح شهر به این امر می پردازند.

رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی قزوین با اشاره به وجود خبرگزاری‌های معتبر در نهاد جهاددانشگاهی یادآور شد: امروزه رسانه و فعالیت رسانه‌ای وسیع است و در این میان رسانه‌های جهاد دانشگاهی باید رقابت تنگاتنگی با رسانه‌های استان داشته باشند.

گرجی خاطرنشان کرد: رسانه‌ها در انعکاس اخبار باید دقیق و سریع باشند. همچنین از کپی برداری از رسانه‌های دیگر بپرهیزند؛ چراکه خبرگزاری باید نوآوری و خلاقیت داشته باشد، به طوری که خبرهای منعکس شده از آن رسانه در رأس قرار گیرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم