www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جهاددانشگاهی در مسائل فرهنگی و پژوهشی توانمند است

رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی قزوین گفت:‌ جهاددانشگاهی در مسائل فرهنگی و پژوهشی به خوبی ظاهر شده است و توانمندی آن برای دانشگاه‌های استان نمایان است.

یوسف گرجی در گفت‌و‌گو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه قزوین،‌ اظهارکرد: جهاددانشگاهی به عنوان نهاد انقلابی است که در زمینه‌های مختلف آموزشی، فرهنگی و پژوهشی به صورت توانمند فعالیت می‌کند.

وی با اشاره به دانشگاه علمی – کاربردی جهاددانشگاهی تصریح کرد: این دانشگاه از جمله مراکز نوپا می‌باشد که در ۱۰ رشته فعالیت می‌کند و هم اکنون ۲۴۰ دانشجو دارد.

رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی قزوین افزود: این دانشگاه از نظر آموزش مورد تایید است و در آینده نزدیک رشته‌های جدید آموزشی را در آن ارائه خواهیم داد.

وی اضافه کرد: این دانشگاه نخستین دانشگاه با محوریت قرآنی است که رشته تربیت معلم قرآن را تاسیس کرده است، همچنین رشته دوخت لباس اسلامی از جمله رشته‌های این دانشگاه به شمار می‌رود.

گرجی اظهار کرد: جهاددانشگاهی با دانشگاه جامع علمی- کاربردی و مسئولین واحدهای استانی ارتباط خوب و تنگاتنگی برقرار کرده که رضایت بخش است.

وی تصریح کرد: جهاددانشگاهی در امر آموزش باید از آموزش‌های کوتاه مدت دور شود و به سمت دوره‌های آموزشی مقطعی با صدور مدرک کاردانی و کارشناسی بپردازد چراکه هم اکنون آموزشگاه‌های آزاد متنوعی در سطح شهر به این امر می پردازند.

رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی قزوین با اشاره به وجود خبرگزاری‌های معتبر در نهاد جهاددانشگاهی یادآور شد: امروزه رسانه و فعالیت رسانه‌ای وسیع است و در این میان رسانه‌های جهاد دانشگاهی باید رقابت تنگاتنگی با رسانه‌های استان داشته باشند.

گرجی خاطرنشان کرد: رسانه‌ها در انعکاس اخبار باید دقیق و سریع باشند. همچنین از کپی برداری از رسانه‌های دیگر بپرهیزند؛ چراکه خبرگزاری باید نوآوری و خلاقیت داشته باشد، به طوری که خبرهای منعکس شده از آن رسانه در رأس قرار گیرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم