نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی قطب آموزش‌های مجازی است

رئیس جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی گفت: سوق دادن آموزش کارکنان دولت به سوی آموزش‌های مجازی از سوی این نهاد انقلابی از جمله این اقدامات می‌باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، دکتر نجف قراچورلو، در جلسه آموزش مجازی که به صورت وب کنفرانس با حضور دکتر طیبی رئیس جهاددانشگاهی و معاونین وی و روسای جهاددانشگاهی کل کشور برگزار شد، با اعلام اینکه زیرساخت‌های لازم برای اجرای آموزش‌های مجازی در این واحد فراهم شده است، افزود: جهت تقویت و به روز رسانی بخش الکترونیک نیازمند تامین اعتبار از دفتر مرکزی و دولت هستیم.

وی، بر لزوم تحقق دولت الکترونیک تاکید و اظهار کرد: مرکز آموزش‌های مجازی جهاددانشگاهی استان تاکنون به بیش از ۱۲ هزار نفر از کارکنان دولت و مشاغل آزاد در استان اصفهان آموزش مجازی و تولید محتوا ارائه کرده است.

دکتر قراچورلو، راه‌اندازی اتاق سرور، کلاس مجازی VC و ارائه سرویس LMS به واحدهای جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان، موسسه آموزش عالی اصفهان، ایلام، گیلان، کردستان، همدان، سمنان، خوزستان، اردبیل، چهارمحال بختیاری و شرکت کوشا طرح آریای اصفهان را از جمله فعالیت‌های مرکز آموزش مجازی این واحد اعلام کرد.

رئیس جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، همچنین تولید محتوای ICDL2013، تولید محتوای دوره مدیریت طرح سلمان برای کارکنان ضمن خدمت اصفهان، دوره آموزشی فوریت پزشکی و دوره حل مساله یا TRIZ برگزاری آزمون‌های آنلاین برای کانون مساجد، ثبت و استناد و سازمان تبلیغات اسلامی و همچنین کارگاه‌های آموزشی برای کارکنان را از دیگر فعالیت‌های این مرکز اعلام کرد.

وی، با اشاره به اینکه در سال‌جاری نزدیک ۶۰۰ نفر فراگیر آزاد در سطح استان از خدمات مرکز آموزش مجازی جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی استفاده کرده است، تشریح کرد: تولید محتوای مهارت هفتگانه (ICDL) برای اولین بار در کشور در این مرکز انجام شده و امیدواریم با تجهیز و تقویت این مرکز بتوانیم سرویس‌های بیشتری به متقاضیان ارائه دهیم.

دکتر قراچورلو، ادامه داد: با توجه به تاکیدات معاونت آموزشی دفتر مرکزی، مقدمات راه‌اندازی وب کنفرانس جهاددانشگاهی کشور توسط این واحد انجام شده و این جلسه نیز برای اولین بار در جهاددانشگاهی کل کشور به صورت وب کنفرانس برگزار شد.

رئیس جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه ارائه خدمات مناسب توسط مرکز آموزش‌های مجازی و پشتیبانی آن نیازمند تامین اعتبار از دفتر مرکزی و کمک‌های دولت محترم است، اظهار کرد: در صورت تامین اعتبارات مورد نیاز، این مرکز می‌تواند خدمات بیشتری به تمامی واحدهای جهاددانشگاهی و سایر دستگاه‌ها و سازمانها ارائه دهد.

وی، در خاتمه جذب فراگیر آزاد در بخش مجازی، تدوین دوره‌های جدید برای آموزش در مراکز جهاددانشگاهی کشور، تعامل با دانشگاه‌ها و دستگاه‌ها و تقویت ارتباط و تامین نیازهای آموزش مجازی را از برنامه‌های آتی مرکز آموزش مجازی جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی اعلام کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم