نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جشن ازدواج ۲۸۶ زوج دانشجو در دانشگاه پیام نور

رئیس دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور گفت: جشن ازدواج ۲۸۶ زوج دانشجوی دانشگاه پیام نور استان تهران روز پنجشنبه در سالن آمفی تئاتر سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، حجت الاسلام جمشیدی راد افزود: هفتمین دوره جشن ازدواج دانشجویان دانشگاه پیام نور برای نخستین بار در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار می شود و هدف از برگزاری این جشن، ترویج سنت ازدواج و ترویج فرهنگ غنی اسلام به دانشجویان و در نهایت جامعه است.

وی اظهار داشت: تاکید ویژه مقام معظم رهبری بر برگزاری مراسم ازدواج دانشجویی ، ترویج این سنت و ارتقای خانواده و جامعه است و تمامی زوجهای دانشجو پس از جشن از سوی مقام معظم رهبری به مشهد مقدس اعزام می شوند تا زندگی مشترک خود را در فضایی معنوی و ارزشی آغاز کنند.

جمشیدی راد اظهار داشت: جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه پیام نور تداوم خواهد داشت . اکنون ۱۱ دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور ۱۱ استان کشور فعال است و در سایر استانها با هماهنگی روسای استانی، این سنت حسنه را ترویج خواهیم داد.

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در پایان گفت: مراسم جشن ازدواج دانشجویان دانشگاه پیام نور با حضور دکتر فراهانی رئیس دانشگاه پیام نور ،حجت الاسلام محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ، معاونان دانشگاه و …، در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
تداوم مسمومیت دانشجویان دانشگاه شیراز

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم