www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جشن ازدواج ۲۸۶ زوج دانشجو در دانشگاه پیام نور

رئیس دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور گفت: جشن ازدواج ۲۸۶ زوج دانشجوی دانشگاه پیام نور استان تهران روز پنجشنبه در سالن آمفی تئاتر سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، حجت الاسلام جمشیدی راد افزود: هفتمین دوره جشن ازدواج دانشجویان دانشگاه پیام نور برای نخستین بار در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار می شود و هدف از برگزاری این جشن، ترویج سنت ازدواج و ترویج فرهنگ غنی اسلام به دانشجویان و در نهایت جامعه است.

وی اظهار داشت: تاکید ویژه مقام معظم رهبری بر برگزاری مراسم ازدواج دانشجویی ، ترویج این سنت و ارتقای خانواده و جامعه است و تمامی زوجهای دانشجو پس از جشن از سوی مقام معظم رهبری به مشهد مقدس اعزام می شوند تا زندگی مشترک خود را در فضایی معنوی و ارزشی آغاز کنند.

جمشیدی راد اظهار داشت: جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه پیام نور تداوم خواهد داشت . اکنون ۱۱ دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور ۱۱ استان کشور فعال است و در سایر استانها با هماهنگی روسای استانی، این سنت حسنه را ترویج خواهیم داد.

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در پایان گفت: مراسم جشن ازدواج دانشجویان دانشگاه پیام نور با حضور دکتر فراهانی رئیس دانشگاه پیام نور ،حجت الاسلام محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ، معاونان دانشگاه و …، در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم