نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جشن ازدواج ۲۸۶ زوج دانشجو در دانشگاه پیام نور

رئیس دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور گفت: جشن ازدواج ۲۸۶ زوج دانشجوی دانشگاه پیام نور استان تهران روز پنجشنبه در سالن آمفی تئاتر سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، حجت الاسلام جمشیدی راد افزود: هفتمین دوره جشن ازدواج دانشجویان دانشگاه پیام نور برای نخستین بار در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار می شود و هدف از برگزاری این جشن، ترویج سنت ازدواج و ترویج فرهنگ غنی اسلام به دانشجویان و در نهایت جامعه است.

وی اظهار داشت: تاکید ویژه مقام معظم رهبری بر برگزاری مراسم ازدواج دانشجویی ، ترویج این سنت و ارتقای خانواده و جامعه است و تمامی زوجهای دانشجو پس از جشن از سوی مقام معظم رهبری به مشهد مقدس اعزام می شوند تا زندگی مشترک خود را در فضایی معنوی و ارزشی آغاز کنند.

جمشیدی راد اظهار داشت: جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه پیام نور تداوم خواهد داشت . اکنون ۱۱ دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور ۱۱ استان کشور فعال است و در سایر استانها با هماهنگی روسای استانی، این سنت حسنه را ترویج خواهیم داد.

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در پایان گفت: مراسم جشن ازدواج دانشجویان دانشگاه پیام نور با حضور دکتر فراهانی رئیس دانشگاه پیام نور ،حجت الاسلام محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ، معاونان دانشگاه و …، در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
پیام تسلیت رئیس دانشگاه امیرکبیر به روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم