نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جشنواره هویت و همبستگی ملی در تمام دانشگاه‌ها برگزار می‌شود

مدیرامور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه خوارزمی از تدوین طرح جشنواره هویت و همبستگی ملی به ابتکار این دانشگاه برای اجرا در سراسر کشور از سال آینده خبر داد.

دکتر حسین محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: هدف از این طرح آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان کشور با داشته‌های ایران در زمینه‌های میراث فرهنگی، تاریخی و معنوی است.

وی افزود: در سال‌های اخیر به دلیل کمبود منابع مالی در برخی مواقع و همچنین درگیری دانشجویان با مسائل علمی بحث اردوهای بین استانی در دانشگاه‌ها بسیار ضعیف شده است.

محمدی خاطرنشان کرد: با تصویب این طرح در وزارت علوم و تخصیص بودجه به آن، همه دانشگاه‌ها موظف به اجرای آن خواهند بود و می‌توانند با برگزاری اردوهای مختلف علمی و فرهنگی به معرفی پتانسیل‌های فرهنگی کشور به دانشجویان بپردازند.

وی ادامه داد: در این طرح پیش‌بینی شده است که دانشگاه‌های سراسر کشور در روز ۱۰ اردیبهشت مصادف با روز ملی خلیج فارس تا ۲۰ اردیبهشت که زمان بسیار مناسبی از نظر فصلی نیز می‌باشد برنامه‌های اردویی مورد نظردر این خصوص را اجرا کنند.

محمدی در پایان گفت: در طرح جشنواره هویت و همبستگی ملی دانشگاه‌ها می‌توانند با انعقاد تفاهم نامه‌هایی جهت تامین امکانات اردوها با همدیگر همکاری کنند و امیدواریم که از سال آینده این طرح در سراسر کشور اجرا شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم