www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جشنواره هویت و همبستگی ملی در تمام دانشگاه‌ها برگزار می‌شود

مدیرامور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه خوارزمی از تدوین طرح جشنواره هویت و همبستگی ملی به ابتکار این دانشگاه برای اجرا در سراسر کشور از سال آینده خبر داد.

دکتر حسین محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: هدف از این طرح آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان کشور با داشته‌های ایران در زمینه‌های میراث فرهنگی، تاریخی و معنوی است.

وی افزود: در سال‌های اخیر به دلیل کمبود منابع مالی در برخی مواقع و همچنین درگیری دانشجویان با مسائل علمی بحث اردوهای بین استانی در دانشگاه‌ها بسیار ضعیف شده است.

محمدی خاطرنشان کرد: با تصویب این طرح در وزارت علوم و تخصیص بودجه به آن، همه دانشگاه‌ها موظف به اجرای آن خواهند بود و می‌توانند با برگزاری اردوهای مختلف علمی و فرهنگی به معرفی پتانسیل‌های فرهنگی کشور به دانشجویان بپردازند.

وی ادامه داد: در این طرح پیش‌بینی شده است که دانشگاه‌های سراسر کشور در روز ۱۰ اردیبهشت مصادف با روز ملی خلیج فارس تا ۲۰ اردیبهشت که زمان بسیار مناسبی از نظر فصلی نیز می‌باشد برنامه‌های اردویی مورد نظردر این خصوص را اجرا کنند.

محمدی در پایان گفت: در طرح جشنواره هویت و همبستگی ملی دانشگاه‌ها می‌توانند با انعقاد تفاهم نامه‌هایی جهت تامین امکانات اردوها با همدیگر همکاری کنند و امیدواریم که از سال آینده این طرح در سراسر کشور اجرا شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم