www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جزییات استخدام معلمان سازمان فنی و حرفه ای در دست بررسی است

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در مورد استخدام معلمان قراردادی و حق التدریسی سازمان فنی و حرفه ای گفت: جزییات تبدیل وضعیت این معلمان در این کمیسیون در دست بررسی است.

‘نورالله حیدری دستنایی’ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این طرح از سوی کمیسیون اجتماعی مجلس ارایه شده است، افزود: قرار است چهار هزار و ۸۷۶ نفر از مربیان قراردادی و حق التدریسی سازمان فنی و حرفه ای کشور در طول برنامه پنجم توسعه به مرور براساس مجوزهایی که اخذ می کنند، به رسمی و پیمانی تبدیل وضعیت شوند.
وی با یادآوری اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات در اجرای این طرح به عنوان یک کمیسیون فرعی عمل می کند، اظهار داشت: کلیات این موضوع تصویب شده است، اما جزییات آن به بررسی نیاز دارد.
نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اینکه معلمان به چه نحوی، در چه سطحی و به چه شیوه ای تبدیل وضعیت شوند، مواردی است که باید در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بررسی شود.
حیدری دستنایی با بیان اینکه کمیسیون اجتماعی نگاه مثبتی به این موضوع دارد، خاطر نشان کرد: جزییات این طرح این هفته مشخص خواهد شد

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم