نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جزییات استخدام معلمان سازمان فنی و حرفه ای در دست بررسی است

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در مورد استخدام معلمان قراردادی و حق التدریسی سازمان فنی و حرفه ای گفت: جزییات تبدیل وضعیت این معلمان در این کمیسیون در دست بررسی است.

‘نورالله حیدری دستنایی’ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این طرح از سوی کمیسیون اجتماعی مجلس ارایه شده است، افزود: قرار است چهار هزار و ۸۷۶ نفر از مربیان قراردادی و حق التدریسی سازمان فنی و حرفه ای کشور در طول برنامه پنجم توسعه به مرور براساس مجوزهایی که اخذ می کنند، به رسمی و پیمانی تبدیل وضعیت شوند.
وی با یادآوری اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات در اجرای این طرح به عنوان یک کمیسیون فرعی عمل می کند، اظهار داشت: کلیات این موضوع تصویب شده است، اما جزییات آن به بررسی نیاز دارد.
نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اینکه معلمان به چه نحوی، در چه سطحی و به چه شیوه ای تبدیل وضعیت شوند، مواردی است که باید در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بررسی شود.
حیدری دستنایی با بیان اینکه کمیسیون اجتماعی نگاه مثبتی به این موضوع دارد، خاطر نشان کرد: جزییات این طرح این هفته مشخص خواهد شد

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم