نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جزییات استخدام معلمان سازمان فنی و حرفه ای در دست بررسی است

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در مورد استخدام معلمان قراردادی و حق التدریسی سازمان فنی و حرفه ای گفت: جزییات تبدیل وضعیت این معلمان در این کمیسیون در دست بررسی است.

‘نورالله حیدری دستنایی’ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این طرح از سوی کمیسیون اجتماعی مجلس ارایه شده است، افزود: قرار است چهار هزار و ۸۷۶ نفر از مربیان قراردادی و حق التدریسی سازمان فنی و حرفه ای کشور در طول برنامه پنجم توسعه به مرور براساس مجوزهایی که اخذ می کنند، به رسمی و پیمانی تبدیل وضعیت شوند.
وی با یادآوری اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات در اجرای این طرح به عنوان یک کمیسیون فرعی عمل می کند، اظهار داشت: کلیات این موضوع تصویب شده است، اما جزییات آن به بررسی نیاز دارد.
نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اینکه معلمان به چه نحوی، در چه سطحی و به چه شیوه ای تبدیل وضعیت شوند، مواردی است که باید در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بررسی شود.
حیدری دستنایی با بیان اینکه کمیسیون اجتماعی نگاه مثبتی به این موضوع دارد، خاطر نشان کرد: جزییات این طرح این هفته مشخص خواهد شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم