نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جزییات استخدام معلمان سازمان فنی و حرفه ای در دست بررسی است

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در مورد استخدام معلمان قراردادی و حق التدریسی سازمان فنی و حرفه ای گفت: جزییات تبدیل وضعیت این معلمان در این کمیسیون در دست بررسی است.

‘نورالله حیدری دستنایی’ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این طرح از سوی کمیسیون اجتماعی مجلس ارایه شده است، افزود: قرار است چهار هزار و ۸۷۶ نفر از مربیان قراردادی و حق التدریسی سازمان فنی و حرفه ای کشور در طول برنامه پنجم توسعه به مرور براساس مجوزهایی که اخذ می کنند، به رسمی و پیمانی تبدیل وضعیت شوند.
وی با یادآوری اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات در اجرای این طرح به عنوان یک کمیسیون فرعی عمل می کند، اظهار داشت: کلیات این موضوع تصویب شده است، اما جزییات آن به بررسی نیاز دارد.
نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اینکه معلمان به چه نحوی، در چه سطحی و به چه شیوه ای تبدیل وضعیت شوند، مواردی است که باید در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بررسی شود.
حیدری دستنایی با بیان اینکه کمیسیون اجتماعی نگاه مثبتی به این موضوع دارد، خاطر نشان کرد: جزییات این طرح این هفته مشخص خواهد شد

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم