نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جزییات استخدام معلمان سازمان فنی و حرفه ای در دست بررسی است

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در مورد استخدام معلمان قراردادی و حق التدریسی سازمان فنی و حرفه ای گفت: جزییات تبدیل وضعیت این معلمان در این کمیسیون در دست بررسی است.

‘نورالله حیدری دستنایی’ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این طرح از سوی کمیسیون اجتماعی مجلس ارایه شده است، افزود: قرار است چهار هزار و ۸۷۶ نفر از مربیان قراردادی و حق التدریسی سازمان فنی و حرفه ای کشور در طول برنامه پنجم توسعه به مرور براساس مجوزهایی که اخذ می کنند، به رسمی و پیمانی تبدیل وضعیت شوند.
وی با یادآوری اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات در اجرای این طرح به عنوان یک کمیسیون فرعی عمل می کند، اظهار داشت: کلیات این موضوع تصویب شده است، اما جزییات آن به بررسی نیاز دارد.
نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اینکه معلمان به چه نحوی، در چه سطحی و به چه شیوه ای تبدیل وضعیت شوند، مواردی است که باید در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بررسی شود.
حیدری دستنایی با بیان اینکه کمیسیون اجتماعی نگاه مثبتی به این موضوع دارد، خاطر نشان کرد: جزییات این طرح این هفته مشخص خواهد شد

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم