نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جذب ۱۰۰ عضو هیئت علمی/ترمیم هرم هیئت علمی واحدهای آموزشی

معاون هماهنگی دانشگاه‎های آزاد لرستان گفت: بیش از ۲۰۰۰ عضو هیئت علمی با ما همکاری می‎کنند.

بهروز دوستی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، درباره جذب اعضای هیئت علمی این دانشگاه، افزود: دبیرخانه جذب هیئت علمی در دانشگاه‎های آزاد لرستان فعال بوده و در فراخوان جدید ۱۰۰ عضو هیئت علمی دکتری و دانشجوی دکتری جذب خواهیم کرد.

وی بیان کرد: براساس بخش‎نامه‎ای که به دست ما رسیده تا پایان آبان ماه برای جذب این اعضای هیئت علمی مهلت داریم و در غیر این صورت این فرصت از ما گرفته خواهد شد.

این مقام مسئول اظهار کرد: اگر نتوانیم تا پایان آبان ماه برای برخی از رشته‎ها عضو هیئت علمی جذب کنیم، این رشته‎ها از دانشگاه‎های ما حذف خواهند شد.

دوستی اضافه کرد: در حال حاضر ۴۴۰ عضو هیئت علمی تمام وقت و ۱۵ نفر نیمه وقت با دانشگاه‎های آزاد لرستان همکاری می‎کنند.

معاون هماهنگی دانشگاه‎های آزاد با بیان اینکه سرانه ما در جذب عضو هیئت علمی استاندارد است، ادامه داد: سرانه دانشگاه‎های آزاد لرستان در این خصوص یک به ۸۰ بوده و به ازای هر ۸۰ دانشجو یک عضو هیئت علمی و استاد با این مرکز و واحدهای آموزشی همکاری می‎کنند.

وی با بیان اینکه در مجموع ۲۱۳۰ عضو هیئت علمی در کل دانشگاه‎های آزاد لرستان با ما همکاری می‎کنند، خاطرنشان کرد: همچنین ۱۶۷۵ استاد حق‎التدریس در دانشگاه‎های آزاد لرستان مشغول به فعالیت هستند.

معاون هماهنگی دانشگاه‎های آزاد لرستان تصریح کرد: هرم هیئت علمی این مراکز و واحدهای آموزشی در حال ترمیم بوده و تعداد این اعضا در دانشگاه‎های آزاد استان نسبت به دیگر دانشگاه‎ها بسیار خوب است.

وی گفت: برای ارتقاء اساتید مربی به استادیار مجوز ادامه تحصیل ۱۰۰ نفر از اساتید واحدهای خرم‎آباد و بروجرد را صادر کرده‎ایم به طوری که امسال تعداد این استادیارها در استان به ۵۰ نفر خواهد رسید.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم