www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جذب بیش از ۱۱۰۰ دانشجو/پیشرفت ۸۰ درصدی پردیس پیام نور خرم آباد

رئیس دانشگاه پیام نور خرم‎آباد گفت: ۵۸۰۰ مترمربع فضای آموزشی در دانشگاه پیام نور مرکز خرم‎آباد در حال بهره‎برداری است.

افشین بازگیر در گفت‎وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، افزود: در حال حاضر ۵۸۰۰ مترمربع فضای آموزشی در دانشگاه پیام نور مرکز خرم‎آباد در حال بهره‎برداری است.

وی بیان کرد: پردیس دانشگاه پیام نور مرکز خرم‎آباد با فضای آموزشی، اداری و پژوهشی به مساحت ۱۱ هزار و ۳۵۰ مترمربع، ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

بازگیر اضافه کرد: تاکنون بیش از ۷۰ میلیارد ریال برای ساخت این پردیس هزینه شده است.

رئیس دانشگاه پیام نور خرم‎آباد یادآور شد: در سال جاری ۱۰۵۰ دانشجو در ۵۴ رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه پذیرش شده‎اند.

وی با بیان اینکه امسال ۹۴ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در این مرکز آموزشی ثبت‎نام کرده‎اند، ادامه داد: ثبت‎نام از دانشجویان کارشناسی و مقطع تحصیلات تکمیلی تا ۲۰ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

بازگیر خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور لرستان بین تمامی مراکز این دانشگاه در سراسر کشور به عنوان یکی از ۱۰ مرکز برتر معرفی شده است.

رئیس دانشگاه پیام نور خرم‎آباد با اشاره به مزیت‎های تحصیل در دانشگاه پیام نور، گفت: برگزاری کلاس‎های مقطع کارشناسی ارشد به صورت مجازی، تسهیل در نقل و انتقالات دانشجو به دانشگاه‎های بومی ، امکان تغییر رشته سهل و آسان و… از عمده مزایای تحصیل در این مرکز آموزشی است.

وی افزود: طی نیمسال تحصیلی جدید شرایطی فراهم آمده که دانشجویان علوم انسانی بعد از گذراندن ۱۲ واحد می‎توانند به تمامی رشته‎های علوم انسانی، تغییر رشته دهند.

بازگیر اضافه کرد: همچنین دانشجویان فنی – مهندسی و علوم پایه با گذراندن تنها ۱۲ واحد، قادر به تغییر رشته خود به سایر رشته‎های دانشگاهی هستند.

رئیس دانشگاه پیام نور خرم‎آباد یادآور شد: محوریت دانشجو در دانشگاه پیام نور سبب شده تا این دانشگاه، دانشجویان باسوادی را فارغ‎التحصیل کند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم