نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جذب بیش از ۱۱۰۰ دانشجو/پیشرفت ۸۰ درصدی پردیس پیام نور خرم آباد

رئیس دانشگاه پیام نور خرم‎آباد گفت: ۵۸۰۰ مترمربع فضای آموزشی در دانشگاه پیام نور مرکز خرم‎آباد در حال بهره‎برداری است.

افشین بازگیر در گفت‎وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، افزود: در حال حاضر ۵۸۰۰ مترمربع فضای آموزشی در دانشگاه پیام نور مرکز خرم‎آباد در حال بهره‎برداری است.

وی بیان کرد: پردیس دانشگاه پیام نور مرکز خرم‎آباد با فضای آموزشی، اداری و پژوهشی به مساحت ۱۱ هزار و ۳۵۰ مترمربع، ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

بازگیر اضافه کرد: تاکنون بیش از ۷۰ میلیارد ریال برای ساخت این پردیس هزینه شده است.

رئیس دانشگاه پیام نور خرم‎آباد یادآور شد: در سال جاری ۱۰۵۰ دانشجو در ۵۴ رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه پذیرش شده‎اند.

وی با بیان اینکه امسال ۹۴ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در این مرکز آموزشی ثبت‎نام کرده‎اند، ادامه داد: ثبت‎نام از دانشجویان کارشناسی و مقطع تحصیلات تکمیلی تا ۲۰ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

بازگیر خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور لرستان بین تمامی مراکز این دانشگاه در سراسر کشور به عنوان یکی از ۱۰ مرکز برتر معرفی شده است.

رئیس دانشگاه پیام نور خرم‎آباد با اشاره به مزیت‎های تحصیل در دانشگاه پیام نور، گفت: برگزاری کلاس‎های مقطع کارشناسی ارشد به صورت مجازی، تسهیل در نقل و انتقالات دانشجو به دانشگاه‎های بومی ، امکان تغییر رشته سهل و آسان و… از عمده مزایای تحصیل در این مرکز آموزشی است.

وی افزود: طی نیمسال تحصیلی جدید شرایطی فراهم آمده که دانشجویان علوم انسانی بعد از گذراندن ۱۲ واحد می‎توانند به تمامی رشته‎های علوم انسانی، تغییر رشته دهند.

بازگیر اضافه کرد: همچنین دانشجویان فنی – مهندسی و علوم پایه با گذراندن تنها ۱۲ واحد، قادر به تغییر رشته خود به سایر رشته‎های دانشگاهی هستند.

رئیس دانشگاه پیام نور خرم‎آباد یادآور شد: محوریت دانشجو در دانشگاه پیام نور سبب شده تا این دانشگاه، دانشجویان باسوادی را فارغ‎التحصیل کند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم