نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جبران هزینه‌های دانشجویی با کتب‌ درسی اجاره‌ای

پرداخت هزینه خرید کتاب‌ها و جزوات درسی همیشه برای دانشجویان دشوار است اما اکنون یک شرکت آمریکایی با اجاره جزوه‌ها و کتب درسی به کمک جیب دانشجویان آمده است.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزایش روزافزون شهریه دانشگاه‌ها، خرید کتب و جزوات درسی را برای دانشجویان بیش از پیش دشوار کرده اما به تازگی یک کمپانی آمریکایی با اجاره کتب و جزوات درسی به کمک جیب دانشجویان آمده است.

با این طرح جدید دانشجویان می‌توانند در ازای پرداخت پنج دلار به جای خرید کتاب‌های درسی، آنها را اجاره کنند. این برنامه که «پک بک» نام دارد همچنین به دانشجویان امکان می‌دهد تا به منابع درسی و کتب ارزان‌تر و با قیمت مناسب‌تر دسترسی داشته باشند.

«گابریل مارکوئیس» از نمایندگان برنامه «پک بک» می‌گوید: ما به شما کمک می‌کنیم تا کتاب‌ها و جزوات درسی خود را با بهترین قیمت بیابید. همچنین به شما این امکان را می‌دهیم تا به طور مستقیم کتاب‌های خود را به بهترین قیمت بفروشید.

وی افزود: این برنامه به دانشجویان کمک می‌کند تا کتاب‌های درسی خود را ارزان‌تر تهیه کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از «داآنلاین»، با کمک برنامه «پک بک» دانشجویان علاوه بر خرید کتاب‌های درسی ارزان قیمت همچنین می‌توانند کتاب‌های استفاده شده را به بهترین قیمت بفروشند. یکی از مشکلات اصلی دانشجویان آمریکایی پرداخت هزینه برای خرید کتاب‌های درسی است که در ترم تابستان کمتر از آنها استفاده می‌شود. برنامه «بک پک» با اجاره یک روزه کتاب در ازای پرداخت پنج دلار در روز این امکان را به دانشجویان می‌دهد تا بتوانند کتاب مورد نیاز خود را به صورت آنلاین تنها به مدت چند روز برای امتحان در اختیار داشته باشند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم