نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ثبت نام ۷۵۰ زوج دانشجوی لرستان در سامانه ازدواج دانشجویی

مسئول نهاد رهبری در دانشگاههای آزاد لرستان گفت: ازدواج به معنای هم کفو، هم تراز و هم قرین بودن است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت الاسلام قدرتی در مراسم ازدواج دانشجویی ۸۰ زوج دانشگاه آزادخرم ‏آباد و واحدهای تابعه، افزود: ازدواج از راه‎های شناخت خداوند است و اگر کسی می‎خواهد خداوند را بشناسد، ازدواج در تحقق این مهم موثر است.

وی با بیان اینکه خداوند می‎خواهد تمام ازدواج‎ها توام با آرامش باشند، اظهار کرد: اگر با ازدواج آرامش جایگزین تندی نشود، این دیگر ازدواج نیست.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‎های آزاد لرستان ازدواج را به معنای هم کفو بودن، هم تراز بودن و هم قرین بودن معنا کرد و تصریح کرد: نتیجه یکی شدن در ازدواج این است که هر آنچه در دنیا وجود دارد، متعلق به زن و مرد است.

حجت الاسلام قدرتی در ادامه به تسهیلات پیش‎بینی شده جهت ارائه به زوج‎های دانشجو اشاره و اضافه کرد: دانشگاه آزاد علاوه بر اعطای هدیه، وام‎های ۱۰ میلیون تومانی به زوج‎های دانشجو پرداخت می‎کند و همچنین زوج‎های سایر دانشگاه‎ها نیز با مساعدت دفتر نهاد رهبری به پابوس امام رضا(ع) می‎روند.

وی با بیان اینکه ۶۰۰ نفر از زوج‎های دانشجوی دانشگاه‎های استان لرستان قرار بود که فروردین‎ماه در قالب یک کاروان به مشهد مقدس اعزام شوند اما به دلیل درخواست برخی از زوج‎ها مبنی بر حضور شخصی در مشهد مقدس، اعزام کاروانی لغو شد، تصریح کرد: در مجموع ۷۵۰ زوج دانشجوی دانشگاه‎های لرستان در سامانه ازدواج دانشجویی ثبت نام کرده‎اند که ۲۰۰ نفر از این دانشجویان در دانشگاه‎های آزاد استان تحصیل می‎کنند.

این مسئول اضافه کرد: طبق برنامه‎ریزی صورت گرفته دو مراسم ازدواج دانشجویی در دانشگاه‎های آزاد لرستان برگزار می‎شود که یک مراسم دیگر نیز با حضور زوج‎های دانشگاه‎های آزاد بروجرد، ازنا، دورود و الیگودرز برگزا خواهد شد.

در این مراسم خطبه عقد یک زوج دانشجو به صورت نمادین قرائت شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم