نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ثبت نام کنکور ۹۱ از ۱۶ آذرماه

معاون سازمان سنجش با اشاره به آغاز ثبت‌نام آزمون سراسری همزمان با روز دانشجو- ۱۶ آذر، گفت: آزمون سراسری امسال هیچ تغییری در زمینه سهمیه و مواد امتحانی ندارد.
معاون سازمان سنجش با اشاره به آغاز ثبت‌نام آزمون سراسری همزمان با روز دانشجو- ۱۶ آذر، گفت: آزمون سراسری امسال هیچ تغییری در زمینه سهمیه و مواد امتحانی ندارد.
ابراهیم خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار «صنفی آموزشی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به تاثیر مثبت ۲۵ درصدی سوابق تحصیلی در نتایج نهایی داوطلبان، گفت: هنوز در زمینه تاثیر میزان معدل برای کنکوری‌های ۹۱ تصمیمی اتخاذ نشده است.
وی با اشاره به تشکیل کارگروهی تا ۱۶ آذر ماه، اظهار کرد: باید منتظر تصمیم‌گیری کارگروه در این زمینه باشیم.
معاون سازمان سنجش در خصوص زمان برگزاری آزمون سراسری ۹۱، گفت: کنکور سراسری طی روزهای هشتم الی دهم تیر ماه سال آینده برگزار می‌شود.
خدایی با بیان اینکه ثبت‌نام کنکور ۹۱ در دو مرحله انجام می‌شود، اظهار کرد: ثبت‌نام داوطلبان کنکور امسال یک بار در آذر ماه انجام می شود و مرحله دوم نیز برای داوطلبانی که دیپلم خود را در دی ماه می‌گیرند، سایت ثبت‌نام در اواخر بهمن ماه مجددا باز می‌شود.
وی در عین حال اظهار کرد:‌ معمولا ۹۸ درصد داوطلبان در همان ۱۶ آذرماه ثبت‌نام می‌کنند.
معاون سازمان سنجش در خصوص نحوه دریافت کد پیگیری توسط داوطلبان برای اطلاعات سوابق تحصیلی گفت: در همان زمان ثبت‌نام داوطلبان می‌توانند براساس مشخصات خود، اطلاعات سوابق تحصیلی خود را از سایت سازمان سنجش دریافت کنند و در صورت مغایرت برای اصلاح اطلاعات خود باید به اداره آموزش و پرورش منطقه مسکونی خود مراجعه کنند.

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم