نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی پودمانی دانشگاه علمی کاربردی از ۲۷ دی آغاز می شود

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته پودمانی از ۲۷ دی ماه آغاز می شود.به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر رجبعلی برزویی در جمع خبرنگاران افزود: نتایج دوره های کاردانی پودمانی علمی کاربردی تا نیمه دوم بهمن ماه اعلام می شود و پذیرفته شدگان می توانند از اواخر بهمن در دانشگاه به تحصیل بپردازند.

وی افزود : پذیرش دانشجو برای دوره های کارشناسی ناپیوسته پودمانی از طریق آزمون صورت می گیرد که آزمون آن ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۱ برگزار خواهد شد و پذیرفته شدگان نیز از مهرماه آینده شروع به تحصیل می نمایند.

دکتر برزویی ظرفیت پذیرش دانشجو در دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته پودمانی علمی کاربردی را مجموعا ۲۱۵ هزار نفر عنوان کرد و گفت: ۱۴۶ هزار نفر برای دوره کاردانی پیوسته و ۶۹ هزار نفر برای دوره های کارشناسی ناپیوسته پودمانی ، ظرفیت پذیرش دانشجو پیش بینی شده است.

وی به راه اندازی دوره های کارشناسی ارشد حرفه ای و مهندسی فناوری ارشد در دانشگاه جامع علمی کاربردی از سال جاری اشاره کرد و افزود : پذیرش دانشجو در این دوره ها از امسال اجرایی می شود و ظرفیت پذیرش دانشجو در آنها نیز متناسب با نیاز کشور خواهد بود.

یک پاسخ به “ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی پودمانی دانشگاه علمی کاربردی از ۲۷ دی آغاز می شود”

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم