نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ثبت نام اولین جشنواره دانشجویی ابن سینا تمدید شد

مهلت ارسال آثار و مدارک دانشجویان به اولین جشنواره دانشجویی ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی تهران تا روز چهارشنبه هفتم آبان ماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش ایسنا منطقه علوم پزشکی تهران، معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران برای دانشجویانی که تا کنون موفق به ثبت نام و ارسال مدارک و آثار خود به اولین جشنواره دانشجویی ابن سینا نشده اند، مهلت ارسال آثار و مدارک دانشجویان را تا روز چهارشنبه هفتم آبان ماه سال جاری تمدید کرد.

لازم به توضیح است اولین جشنواره دانشجویی ابن سینا، به منظور حمایت و تشویق فعالیت‌های ارزشمند دانشجویان در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، کیفیت خدمات سلامت، قرآن و عترت، هنری، اجتماعی، ورزشی و جامع دانشجوی نمونه برگزار می شود و دانشجویانی که در مسابقات و جشنواره‌های معتبر در هر یک از محورها، موفق به کسب رتبه‌های برتر شده‌اند، می‌توانند در این جشنواره از طریق وب‌سایت جشنواره به آدرس http://avicennastu.tums.ac.ir شرکت کنند.

گفتنی است زمان برگزاری جشنواره همزمان با روز دانشجو ۱۶ آذرماه در تالار ابن‌سینا دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران است و به برگزیدگان علاوه بر تندیس و تقدیر نامه، معادل یک و نیم میلیون تومان جایزه نقدی و حدود ۲ تا ۳ میلیون تومان گرنت براساس نوع کمیته‌ای که در آن برگزیده می‌شوند اعطا می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم