نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ثبت‌نام بیش از ۴۰۰۰ داوطلب برای کنکور، در مهلت مجدد

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: تا ۸ صبح امروز دوشنبه ۱۸ اسفندماه ۴۳۲۳ داوطلب در مهلت مجدد تعیین شده برای ثبت‌نام در آزمون سراسری ۹۴ ثبت نام کرده‌اند.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: آزمون سراسری ۹۴ به منظور پذیرش دانشجو برای دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس‌های خوگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، کل رشته‌های تحصیل با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام در این آزمون در دو مرحله صورت گرفت، افزود: در مرحله اول ثبت‌نام که از ساعت ۱۸ یکشنبه ۱۹ بهمن‌ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغاز شده بود و با توجه به مهلت تمدید شده در یکشنبه سوم اسفندماه پایان پذیرفت، جمعا ۸۴۸ هزار و ۴۲۸ داوطلب ثبت‌نام نموده‌اند.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور ادامه داد: ثبت‌نام برای آن دسته از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون سراسری که در تاریخ قبلی اقدام نکرده بودند، از ساعت ۱۰ صبح دیروز ۱۷ اسفند از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز و در پایان روز چهارشنبه ۲۰ اسفندماه پایان می‌پذیرد. لذا به کلیه علاقه‌مندان که در این آزمون ثبت‌نام نکرده‌اند، توصیه می‌شود در مهلت باقیمانده ضمن مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی اقدام نمایند.

برگزاری آزمون در تاریخ ۲۱ و ۲۲ خردادماه ۹۴

توکلی در ادامه در مورد زمان برگزاری آزمون سراسری ۹۴ اظهار کرد: این آزمون طی دو روز و در صبح و عصر پنجشنبه ۲۱ خردادماه و جمعه ۲۲ خردادماه ۹۴ در حوزه‌های امتحانی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: آزمون عمومی و اختصاصی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح و آزمون هنر در عصر پنجشنبه ۲۱ خردادماه و آزمون عمومی و اختصاصی علوم تجربی در صبح و زبان در عصر جمعه ۲۳ خردادماه در حوزه‌های امتحانی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم