نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تکمیل پروژه‌های عمرانی علوم تحقیقات تهران با اختصاص ۸۵ میلیارد تومان وام

رییس دانشگاه آزاد اسلامی از اختصاص ۸۵ میلیارد تومان وام با بهره ۱۲ درصد و اعتبار نقدی از طرف سازمان مرکزی برای تکمیل پروژه‌های عمرانی سازمان مرکزی و واحدهای تهران خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر حمید میرزاده ضمن قدردانی ازعملکرد خوب معاونت عمرانی گفت: بدون اغراق می‌توان گفت که تمامی امور محوله به معاونت عمرانی با جدیت و سرعت اجرایی می شود.

وی با بیان این که در حوزه عمرانی کارهای بزرگی در دست اقدام است، اظهار داشت: نزدیک ۱۴۰۰ میلیارد تومان در بودجه سال ۹۳ برای کارهای عمرانی پیش بینی شده است.

میرزاده با بیان اینکه برای کارهای عمرانی یک وام بانکی ارزان قیمت با بهره ۱۲ درصد در نظر گرفته شده است،‌ افزود: مهندس هاشمی با همکارانشان در معاونت عمرانی قرار است در سال ۹۳ طرح‌های عمرانی که پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد دارند را به بهره برداری برسانند که با این طرح‌ها یک میلیون و ۶۰۰ هزار مترمربع ساختمان در اختیار دانشگاه قرار خواهد گرفت.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: پنچ طرح تجمیع شامل سازمان مرکزی و واحدهای تهران شمال، جنوب، مرکزی توسط معاونت عمرانی در سال ۹۳ دنبال می شود که زیربنای این طرح‌ها به ۳۰۰ هزار مترمربع می رسد و قرار است ظرف مدت چهار سال به بهره برداری برسد.

وی افزود: منابع این طرح‌ها غیراز محل شهریه‌ها و از راه تبدیل به احسن کردن اموال مازاد تامین خواهد شد.

دکتر میرزاده با اشاره به اهمیت طرح تجمیع سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، ‌اظهار داشت: دانشگاه‌های بزرگ در همه جای دنیا دارای ساختمان‌هایی با معماری منحصر بفرد هستند، اما هنوز دانشگاه آزاد با وجود اهمیت و گستردگی آن دارای یک ساختمان مرکزی در خور شأن نیست. هرچند که نباید از دکترجاسبی که سرمایه‌های زیادی را برای دانشگاه آزاد فراهم کردند، غفلت کنیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این که تجمیع ساختمان های دانشگاه آزاد می تواند به عنوان شاخص توسعه کیفی هم قلمداد شود، افزود: خوشبختانه اکثر طرح‌های عمرانی که در سال‌های قبل به دلایل خاصی تعطیل شده‌اند مجددا فعال شده‌اند.

میرزاده همچنین از اختصاص ۸۵ میلیارد تومان وام با بهره ۱۲ درصد و اعتبار نقدی از طرف سازمان مرکزی برای تکمیل پروژه‌های عمرانی واحد علوم و تحقیقات تهران خبر داد و گفت: امیدوارم با تخصیص این اعتبار هرچه زودتر پروژه‌های این واحد تکمیل شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم