نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تکذیب صحبت‌های الهه راستگو درباره دلایل لغو دعوت وی به دانشگاه تهران

در پی اظهارات الهه راستگو مبنی بر حذف نام وی از فهرست شرکت‌کنندگان همایش “تجلیل از برترین‌های حوزه مسئولیت‌های اجتماعی” به توصیه معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران با انتشار بیانیه‌ای این صحبت‌ها را خلاف واقع خواند.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن بیانیه شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران به شرح زیر است:

“در پی اظهارات خلاف واقع خانم الهه راستگو مبنی بر اینکه نام ایشان از فهرست شرکت کنندگان همایش به توصیه معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم حذف گردیده است، به اطلاع می‌رساند که طی تماس تلفنی مورخ ۹۳/۳/۳ دبیر همایش با خانم بخشی (مشاور خانم راستگو) و با موافقت خانم راستگو مقرر گردید تجلیل از ایشان به زمان دیگری موکول گردد. لذا در روز دوشنبه ۹۳/۳/۵ هیچ گونه تماسی اعم از تلفنی یا حضوری با دفتر ایشان از سوی عوامل اجرایی همایش صورت نگرفته و مطالب بیان شده توسط خانم راستگو در مصاحبه با رسانه‌ها و اتهامات وارده به معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، قویا تکذیب می‌شود. لازم به ذکر است معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم فقط به عنوان سخنران به همایش دعوت شده و در جریان جزئیات برگزاری همایش قرار نداشته‌اند. از رسانه‌ها نیز انتظار می‌رود انصاف و صداقت را مراعات نموده و برنامه‌های معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه را با نزاع‌های سیاسی پیوند نزنند.

و من الله التوفیق”

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم