نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تکذیب اظهارات نادران از سوی رییس دانشگاه پیام‌نور

رئیس دانشگاه پیام نور اعلام کرد:‌ طی ۹ ماه گذشته هیچ فرد اخراج شده به خاطر مسائل فرهنگی و سیاسی به دانشگاه پیام نور بازنگشته است.

دکتر ابوالفضل فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار “دانشگاهی” ایسنا در واکنش به اظهارات امروز الیاس‌نادران در جلسه استیضاح وزیر علوم مبنی بر اینکه ۱۳ نفر از افراد اخراجی که مشکل اخلاقی داشتند به دانشگاه پیام نور برگشتند، گفت: استیضاح حق مجلس است، توضیح خواستن و همچنین نظارت بر حسن اجرای قوانین نیز حق نمایندگان است اما از نمایندگان انتظار می‌رود حرمت افراد را در اظهارات خود رعایت کنند.

وی با انتقاد و ابراز تاسف از این اظهارات گفت: حدود نیم میلیون دانشجوی خانم دانشگاه پیام نور در این اظهارات مورد ظلم قرار گرفتند. آقای نادران را بنده به عنوان انسانی مومن و شریف می‌شناسم که بر اساس اطلاعات غلط این اظهارات را بیان کردند بنابراین شایسته است هرچه سریعتر جهت جبران و اصلاح این اظهارات خود اقدام کنند.

وی ضمن پیگیری قانونی این موضوعات تاکید کرد: تمامی نهادهای فرهنگی دانشگاه‌های کشور اذعان دارند که دانشجویان پیام نور از جمله مومن ترین و سالم ترین اقشار جامعه هستند و سیاست‌های بومی گزینی و تحصیل در جوار خانواده کمک کرده جریان سالم فرهنگی رو ز به روز در این دانشگاه افزایش یابد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم