www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

توقف پذیرش در ۷۲۶رشته محل در دانشگاه پیام‌نور

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور با اشاره به برنامه‌های دانشگاه برای افزایش کیفیت، اصلاح هرم هیات علمی و تولید کتب و محتواهای آموزشی و الکترونیکی با کیفیت تر را جزو اولویت های این دانشگاه عنوان کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر کریمی با اشاره به توقف پذیرش در ۷۲۶رشته محل در راستای کیفیت بخشی و ساماندهی رشته ها در این دانشگاه گفت:امسال در مقطع کارشناسی این دانشگاه از طریق آزمون سراسری ۲۱۰ هزار و ۵۹۰ نفر پذیرفته شده اند .

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور اذعان داشت: از مجموع ۱۲۰ هزار نفر پذیرفته شدگان در آزمون کارشناسی ارشد سازمان سنجش و آموزش کشور، ۱۹ هزار و ۴۶۹ نفر فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور بودند که این آمارنشان دهنده کیفیت مناسب و رشد و علاقه بیش از پیش متقاضیان تحصیل به شیوه آموزشی در این دانشگاه است.

کریمی عواملی نظیر منابع و محتواهای آموزشی پربار و کامل دانشگاه در سطح کشور، آزمون های متمرکز و عادلانه، شهریه بسیار پایین در قیاس با سایر دانشگاههای شهریه بگیر، حذف هزینه های جانبی نظیر ایاب و ذهاب و اقامت و مسکن در شرایط دوری از خانواده، امکان تحصیل توام با اشتغال، امکان تغییر رشته و مهمان و انتقالی آسان، و ترجیح در نزدیکی به خانواده ها به ویژه از جانب دانشجویان دختر را عمده ترین دلایل استقبال و ترجیح در انتخاب این دانشگاه از سوی داوطلبان عنوان نمود.

وی همچنین از اجرای آزمون آنلاین در آینده نزدیک در این دانشگاه خبر داد و با اشاره به اینکه دانشگاه در صدد است که در سال جاری با لحاظ جنبه های نظارتی و امنیتی مبادرت به انجام آزمون آنلاین در کل کشور برای کلیه شیوه های آموزشی نماید.

وی اجرای چنین شیوه آموزشی را تحولی شگرف در عرصه آموزش و سنجش در این دانشگاه عنوان نمود و گفت براساس این شیوه دانشجویان به صورت اختیاری می توانند درهر مکانی اعم از منزل، محل کار و یا هر نقطه ای از کشور که دسترسی به اینترنت دارند اقدام به انجام آزمون نمایند.

کریمی در خاتمه با اشاره به ادامه ثبت نام و انتخاب واحد تا اول مهر ماه، آدرس سامانه www.reg.pnu.ac.ir را برای ثبت نام به صورت غیرحضوری پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال جاری معرفی نمود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم