نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

توسعه کیفی برنامه‌ریزی شده و نظام‌مند دانشگاه پیام نور

رئیس دانشگاه پیام نور کشور گفت: توسعه کیفی برنامه‌ریزی شده و نظام‌مند را در این دانشگاه دنبال می‌کنیم.


به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس،
ابوالفضل فراهانی در حاشیه بازدید از بزرگترین دانشگاه خیرساز کشور در شهر اوز استان فارس، گفت: دانشگاه پیام نور امروز بعد از دو دهه فعالیت در حوزه توسعه کمی، با برنامه و نظام‌مند به دنبال توسعه کیفی است که در این راستا حرکت‌های خوبی انجام شده است.

فراهانی افزود: در زمینه تامین محتوای کتب درسی و محتوای الکترونیکی در یکسال اخیر بیش از سه سال گذشته فعالیت انجام شده و در ایجاد و تکمیل آزمایشگاه‌ها و فضاهای مورد نیاز فیزیکی نیز نسبت به میانگین چهار سال گذشته رشد ۱٫۷ درصدی ایجاد شده است.

رئیس دانشگاه پیام نور کشور با یادآوری اینکه دانشگاه پیام‌نور اوز در سال ۷۶ فعالیت خود را آغاز کرده است، گفت: در دانشگاه پیام نور اوز کمک سازمان مرکزی بسیار کمتر از خیرین بوده است.

وی همچنین با اشاره به درخواست‌های هیئت موسس مرکز اوز پیرامون توسعه رشته‌های تحصیلی و بین‌المللی شدن این مرکز دانشگاهی،‌ گفت: توسعه رشته‌های تحصیلی خصوصاً در مقطع کارشناسی ارشد با جدیت دنبال خواهد شد به نحوی که مراحل ایجاد چند رشته جدید انجام و پرونده آن برای اخذ مجوز به شورای گسترش وزارت علوم ارسال شده است.

فراهانی اضافه کرد: برای تبدیل دانشگاه پیام نور اوز به مرکز بین‌المللی نیز موافقت خود را اعلام کرده‌ایم و پرونده آن در وزارت علوم مطرح شده است و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد تبدیل این دانشگاه به مرکز بین‌المللی باشیم.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم