نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

توسعه کانون‎‏های فرهنگی دانشگاهها، راهکارهای افزایش مشارکت دانشجویان

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد لرستان گفت: ضرورت دارد که کادرسازی فرهنگی در اولویت دانشگاه آزاد لرستان قرار بگیرد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان،
حجت الاسلام مومنی‎منش در جلسه شورای راهبردی فرهنگی دانشگاه آزاد لرستان که در محل معاونت هماهنگی این دانشگاه برگزار شد، افزود: ضرورت دارد که کادرسازی فرهنگی در بخش‎های مختلف در اولویت دانشگاه آزاد لرستان قرار بگیرد، چرا که این کادرسازی هم در پیشبرد برنامه‎های فرهنگی دانشگاه موثر است و هم بر جامعه تاثیرگذار است.

وی با بیان اینکه کادرسازی فرهنگی به عنوان یکی از اولویت نهاد رهبری در دانشگاه آزاد لرستان در دستور کار قرار گرفته است، اظهار کرد: در خوابگاه‎های دانشجویی به علت اینکه دانشجویان در اختیار هستند، اجرای برنامه‎های فرهنگی با مشارکت بیشتری روبرو خواهند شد.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎های آزاد لرستان توسعه کانون‎‏های فرهنگی را یکی دیگر از راهکارهای افزایش مشارکت دانشجویان در برنامه‎های فرهنگی دانست و اظهار کرد: در حال حاضر پنج کانون فرهنگی در نهاد رهبری دانشگاه آزاد لرستان ایجاد شده است.

حجت الاسلام مومنی‎منش ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر، تصریح کرد: انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی و هدف آن احیاء دین بوده است و در واقع خون شهدا نیز برای احیاء فرهنگ و دین پای این انقلاب ریخته شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم