نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

توسعه کانون‎‏های فرهنگی دانشگاهها، راهکارهای افزایش مشارکت دانشجویان

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد لرستان گفت: ضرورت دارد که کادرسازی فرهنگی در اولویت دانشگاه آزاد لرستان قرار بگیرد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان،
حجت الاسلام مومنی‎منش در جلسه شورای راهبردی فرهنگی دانشگاه آزاد لرستان که در محل معاونت هماهنگی این دانشگاه برگزار شد، افزود: ضرورت دارد که کادرسازی فرهنگی در بخش‎های مختلف در اولویت دانشگاه آزاد لرستان قرار بگیرد، چرا که این کادرسازی هم در پیشبرد برنامه‎های فرهنگی دانشگاه موثر است و هم بر جامعه تاثیرگذار است.

وی با بیان اینکه کادرسازی فرهنگی به عنوان یکی از اولویت نهاد رهبری در دانشگاه آزاد لرستان در دستور کار قرار گرفته است، اظهار کرد: در خوابگاه‎های دانشجویی به علت اینکه دانشجویان در اختیار هستند، اجرای برنامه‎های فرهنگی با مشارکت بیشتری روبرو خواهند شد.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎های آزاد لرستان توسعه کانون‎‏های فرهنگی را یکی دیگر از راهکارهای افزایش مشارکت دانشجویان در برنامه‎های فرهنگی دانست و اظهار کرد: در حال حاضر پنج کانون فرهنگی در نهاد رهبری دانشگاه آزاد لرستان ایجاد شده است.

حجت الاسلام مومنی‎منش ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر، تصریح کرد: انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی و هدف آن احیاء دین بوده است و در واقع خون شهدا نیز برای احیاء فرهنگ و دین پای این انقلاب ریخته شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم