نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

توسعه رشته‌های جدید، اولویت موسسه علمی کاربردی فرهنگ و هنر

سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر کشورو مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: توسعه رشته‌های جدید جزو اولویت موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر است.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حمید شاه‌آبادی در جلسه هم اندیشی روسای واحدهای تهران دانشگاه علمی کاربردی ضمن تاکید بر همراهی موسسه با مراکز در جهت ارتقای سطح کیفی و استانداردسازی و تخصصی شدن رشته‌های حوزه فرهنگ و هنر گفت: مراکز فرهنگ وهنر باید در راستای امور محوله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تربیت نیروی انسانی متخصص در عرصه فرهنگ و هنر گام بردارند.

وی در این جلسه مراکز آموزش عالی علمی کاربردی نظرات خود را درخصوص رشته‌های تایید شده پذیرش بهمن‌ماه سال جاری بیان کردند، ادامه داد: این موسسه براساس رسالت ماموریت‌گرایی مراکز و تاکید مداوم دانشگاه در این امر، نظرات خود را در مورد مراکز فرهنگ و هنر شهر تهران در سامانه گسترش دانشگاه در مورد رشته‌های پذیرش بهمن‌ماه سال جاری بر دو مبنای کلی «تحدید رشته‌های غیرمرتبط با ماموریت» و «کاهش هدفمند و رشته‌های امور فرهنگی و روابط عمومی» اعلام نمود.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: این تصمیمات با در نظر گرفتن جوانب مختلف از جمله میزان ظرفیت پذیرش‌ها در سهمیه‌های آزاد و شاغل و واگذاری رشته‌های جدید ماموریت‌گرا صورت گرفته و در جلسه مشترک بین موسسه و دانشگاه قرار شد مجموعه نظرات موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر در دفترچه پذیرش ملاک عمل قرار گیرد.

سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر کشور، در پایان آمادگی خود را برای توسعه رشته‌های جدید و مرتبط با حوزه فرهنگ و هنر و همچنین تدوین یک برنامه راهبردی برای چشم‌انداز پنج ساله مراکز اعلام کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر، در این جلسه افرادی چون احمد علمشاهی مدیر امور گسترش موسسه ، صابری رییس مرکز فرهنگ و هنرواحد ۲۹ تهران و تقی‌پور رییس مرکز فرهنگ و هنر واحد ۴۶ تهران حضور داشتند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم