نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

توسعه جامعه، نیازمند توسعه دانشگاه فرهنگیان است

سرپرست جدید پردیس فرهنگیان علامه طباطبایی لرستان گفت: توسعه جامعه نیازمند توسعه دانشگاه فرهنگیان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، علی آقایی جودکی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان لرستان که در محل این پردیس در خرم آباد برگزار شد، با بیان اینکه اگر به دنبال یک جامعه سالم و مترقی هستیم راهی جز حمایت از دانشگاه فرهنگیان نداریم، افزود: دانشگاه فرهنگیان مغز متفکر آموزش و پرورش است و توسعه و بالندگی جامعه نیز در گرو توسعه آموزش و پرورش است.

سرپرست جدید پردیس فرهنگیان علامه طباطبایی لرستان نیروی انسانی را مهم‌ترین ثروت جامعه دانست و ادامه داد: در عصری که دانش پژوهش اهمیت فراوانی دارد نیروی انسانی مهم‌ترین ثروت و مهم‌ترین شاخص برای پیشرفت و ترقی جامعه است.

آقایی جودکی با بیان اینکه امروز چشم‌ها متوجه دانشگاه فرهنگیان است؛ از این رو وظیفه سنگینی بر عهده این دانشگاه است، اظهار کرد: اینکه فکر کنیم تنها دانشگاه فرهنگیان مسئولیت خطیر تعلیم و تربیت نیروی انسانی را بر عهده دارد شاید تفکر نابجایی باشد؛ چرا که همه دستگاه‌ها و تمام اقشار جامعه در قبال این مساله مسئول هستند.

وی با تاکید بر اینکه امروز وظیفه دانشگاه فرهنگیان تامین، تعلیم و تربیت و بهسازی نیروی انسانی است، ادامه داد: در سال‌های اخیر آموزش‌های ضمن خدمت مورد غفلت قرار گرفته و آن طور که باید و شاید به آن توجه نشده است.

سرپرست جدید پردیس فرهنگیان علامه طباطبایی لرستان توجه به امر پژوهش و تحقیق در دانشگاه فرهنگیان لرستان را از برنامه‌های پیش بینی شده در این دانشگاه عنوان کرد و گفت: این موضوع در دانشگاه مغفول مانده و کمتر به آن توجه شده است که در اجرای این موضوع طرح‌های پژوهشی، مجلات تخصصی و همایش‌های علمی و تخصصی را دستور کار قرار می‌دهیم.

آقایی جودکی، پرکردن اوقات فراغت دانشجویان از طریق کارهای فرهنگی، هنری و ورزشی، ایجاد فضای مطلوب برای رشد تحصیلی دانشجویان، تغییر و تحول در فضای فیزیکی دانشگاه، توجه به موضوع کارورزی دانشجویان که در برخی مراکز به حاشیه رفته است، توجه به مزایا و تسهیلات کارکنان و تجهیز کتابخانه‌ها، آزمایشگاه و سایت دانشگاه را از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده خود جهت اجرا در این پردیس عنوان کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم