نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

توزیع کارت اولین دوره آزمون ادواری سال ۱۳۹۳

توزیع کارت اولین دوره آزمون ادواری سال ۱۳۹۳ از ساعت ۸ روز دوشنبه ۱۹خرداد ماه ۱۳۹۳ آغاز و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۳ ادامه می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، کورش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس این سازمان با اعلام این خبر گفت: ۲۵ هزار و ۹۶۶ نفر در اولین دوره آزمون ادواری سال ۱۳۹۳، ۲۳ خرداد ماه سال جاری برگزار می شود ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۲۰ هزار و ۹۳۶ نفر مرد و ۵ هزار و ۳۰ نفر زن هستند و تمهیدات لازم برای شرکت این متقاضیان در آزمون فراهم شده است.

وی افزود: مرحله کتبی اولین دوره آزمون ادواری سال ۱۳۹۳ به صورت هماهنگ کشوری در ۲۴۳ حرفه، و همچنین ۴۴ حرفه همسان درسراسر کشور ۲۳ خرداد ماه ۱۳۹۳ برگزار می شود.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به مراحل اجرای آزمونهای سنجش مهارت گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است و متقاضیان بر اساس حرفه انتخابی زمان ثبت نام خود در آزمونهای کتبی شرکت خواهند کرد و در صورت قبولی و کسب حداقل نمره ۵۰ از ۱۰۰ مجاز خواهند بود در آزمونهای عملی شرکت کنند. داوطلبان شرکت در این آزمونها می توانند از تاریخ ۱۹ تا ۲۱ خرداد ماه سال ۹۳ با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir و با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

وی بیان کرد دواطلبان پس از قبولی در آزمون کتبی می توانند براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها برای شرکت در آزمون عملی به حوزه های تعیین شده مراجعه کنند.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به تشکیل ستاد پاسخگویی در دفتر ارزشیابی مهارت گفت: متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی‌های لازم می توانند با شماره تلفن ۳۲۵۱۹۶۱۶-۰۲۶ ، ۳۲۵۱۹۷۲۷-۰۲۶ و ۳۲۵۲۲۱۳۶- ۰۲۶ و یا با مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خود تماس بگیرند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم