نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

توزیع کارت آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر از آغاز توزیع کارت آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر خبر داد.

محمدرضا باقرزاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه مازندران، از توزیع کارت آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر خبر داد و افزود: داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی معاونت سنجش و پذیرش به آدرسwww.azmoon.org و وارد نمودن اطلاعات خود، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

وی ادامه داد: رشته های دکتری تخصصی واحد قائم شهر که محل امتحان آن در واحد ساری است شامل مدیریت دولتی – منابع انسانی، حسابداری، ریاضی- آنالیز، زبان و ادبیات فارسی، شیمی – گرایش آلی، شیمی – گرایش شیمی فیزیک، مهندسی نساجی- شیمی نساجی و علوم الیاف، مهندسی کشاورزی- علوم دامی (طیور) است.

باقرزاده افزود: چنانچه هر داوطلبی پس از دریافت کارت، مغایرتی در مندرجات ازنظر مشخصات فردی، زبان خارجه و سهمیه ملاحظه کرد، می تواند با مراجعه به باجه های رفع نقص نسبت به آن اقدام کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر، در مورد زمان و مکان رفع نقص کارت ورود به جلسه گفت: داوطلبانی که محل آزمون آنها ساری است ضرورت دارد از امروز سه شنبه ۷ بهمن ماه تا پنج شنبه ۹ بهمن ماه در وقت اداری به محل باجه رفع نقص حوزه امتحانی خود مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحدساری مراجعه کنند.

وی ادامه داد: داوطلبان در صورت مواجه شدن با هر سوال یا ابهامی می توانند به سایت www.azmoon.org مراجعه و در قسمت پرسش و پاسخ سوال خود را مطرح کنند تا کارشناسان در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم