نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

توجه به کارهای فرهنگی در سطح دانشگاه‌های آزاد امری مهم است

نماینده تام الاختیار دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد گفت: بودجه فرهنگی دانشگاه آزاد افزایش پنج درصدی داشته است که چنین کاری نشانه توجه به مقوله فرهنگ است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد حجت‌الاسلام عبدالرضا جمال‌زاده در مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج افزود: مهمترین چیزی که انسان را حفظ و در صراط مستقیم قرار می‌دهد، توحید افعالی است.

وی اظهارکرد: باید توحید افعالی تقویت شود تا من طبیعی به من الهی تبدیل شود.

نماینده تام الاختیار دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در جامعه ایرانی اسلامی بوده و دارای فرهنگ اسلامی هستیم و مسئولیت نباید به مثابه شکار باشد، بلکه آن را امانتی بدانیم که باید به دیگری پس دهیم.

حجت‌الاسلام جمال‌زاده ضمن تبریک به مدیریت جدید دانشگاه آزاد واحد یاسوج، خاطرنشان کرد: مدیریت واحد یاسوج باید تعامل کافی را با امام جمعه، نماینده ولی‌فقیه، استاندار و نمایندگان مجلس داشته باشد.

وی با بیان اینکه مدیران دانشگاه آزاد باید فعال در جلسات شرکت کنند نه منفعل باشند، ادامه داد: تکریم ارباب رجوع، توسعه دانشگاه، جذب هیئت علمی از خود استا‌ها و توسعه رشته‌ها باید مدنظر روسای دانشگاه‌های آزاد قرار گیرد.

نماینده تام الاختیار دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: باید در تکریم ارباب رجوع فعالیت بیشتری داشته باشیم و دانشجو را با روی گشاده بپذیریم و دانشگاه آزاد فعال‌ترین هیات امنا را دارد و از مدیران انتظار داریم که از روزمرگی پرهیز کنند و نوآوری و ابتکار داشته باشند.

حجت‌الاسلام جمال‌زاده توسعه رشته‌ها را مبنی بر نیاز و هیات علمی آن واحد دانشگاهی عنوان و بیان کرد: توجه به کارهای فرهنگی در سطح دانشگاه‌های آزاد امری مهم است و توجه به مقوله فرهنگ از کارهای زیربنایی است که باید مدنظر باشد.

وی با اشاره به حاشیه‌هایی که دانشگاه آزاد را به کشف حجاب رضاخانی متهم کردند، اضافه کرد: نباید دانشگاه آزاد را محکوم کنیم، دانشجو تنها چند ساعت در دانشگاه است و بقیه ساعات روز در اختیار جامعه است.

نماینده تام الاختیار دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد: دانشگاه با برنامه‌ریزی درست به مسائل فرهنگی وارد می‌شود و نباید کم‌لطفی در حق دانشگاه آزاد شود.

حجت‌الاسلام جمال‌زاده اضافه کرد: اتکای دانشگاه آزاد به شهریه‌های دانشجویی را باید کم کنیم.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم