نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

توجه به پاویون‌های دانشجویان علوم پزشکی/ الزامی شدن گذراندن طرح برای دانشجویان توانبخشی‌

وزیر بهداشت در نشست صمیمی با اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ضمن قدردانی از تلاش ها و خدمات این دانشگاه پای صحبت های اساتید این دانشگاه نشست.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در دومین روز از سفر وزیر بهداشت به اصفهان، نشست صمیمی اعضای هیات علمی دانشگاه با دکتر هاشمی برگزار شد.

در ابتدای این نشست جمعی از اعضای هیات علمی و رئوسای دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی به بیان مطالبات و پیشنهادات خود پرداختند.

ارزیابی مثبت از اجرای طرح تحول نظام سلامت از محورهای اصلی مورد اشاره در بین سخنان اعضای هیئت علمی دانشگاه بود.

همچنین این افراد به مسائلی همچون لزوم ارتقا جایگاه اعضای هیئت علمی با هدف ترغیب فارغ التحصیلان جدید به جذب در هیئت علمی، پیشنهاد الزامی شدن گذراندن طرح نیروی انسانی برای رشته های توانبخشی، توجه به پاویون های دانشجویان پزشکی، لزوم برقراری توازن در دریافتی های اعضای هیئت علمی رشته های بالینی و علوم پایه، اهمیت اصلاح شرح خدمات جامع پیوست سلامت، تقویت زیرساحت آزمایشگاههای دانشگاهی، توجه به توسعه پایدار در بخش بهداشت و درمان، توجه به آموزش و پژوهش و فراهم کردن شرایط و تسهیل در مراحل اعطای صدور مجوز داروخانه اشاره کردند.

وزیر بهداشت نیز در این دیدار صمیمانه به تشریح مراحل اجرای طرح تحول سلامت پرداخت و نمایی از وضعیت کنونی بهداشت و درمان در کشور در مقایسه با سایر کشورهای منطقه را ترسیم کرد.

وی در خصوص برخی مطالبات مطرح شده از سوی اعضای هیئت علمی نیز قول مساعد داد با همراهی رئیس دانشگاه علوم پزشکی در جهت تحقق این مطالبات گام های مناسبی برداشته شود.

وی در خصوص کمبود نیروی انسانی و مجوز جذب نیز تاکید کرد: وزارت بهداشت چنین مجوزی را ندارد و این مسئله منوط به صدور مجوز از سوی سازمان مدیریت است.

وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش های تک تک اعضا و نیز هیئت رئیسه این دانشگاه فعالیت های صورت گرفته در این دانشگاه را مایه خرسندی خواند و ابراز امیدواری کرد با توزیع مناسب امکانات در سراسر استان اصفهان بتوان از خدمات دانشگاه علوم پزشکی در خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مردم استان به ویژه د رمناطق محروم بهره برد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند
اعلام اولویت‌های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم