نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

توجه به تشکل‎های غیردولتی از سیاست‎های دانشگاه علوم پزشکی یزد

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد توجه به تشکل‎های غیردولتی را از سیاست‎های دانشگاه برای پیشبرد اهداف خدمات بهداشتی درمانی ذکر کرد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه یزد، دکتر محمدرضا میرجلیلی در دیدار با هیات مدیره انجمن پزشکان عمومی استان با اعلام رضایت از تشکیل انجمن پزشکان عمومی استان یزد، اظهار امیدواری کرد که با بهره‎گیری از پتانسیل انجمن پزشکان عمومی نقش آنان موثرتر واقع شود.

وی با اشاره به جمعیت عظیم پزشکان عمومی کشور و استان یزد از اعضای این انجمن خواست با مشارکت پزشکان عمومی در ارتقاء جایگاه علمی و بهداشتی و درمانی تلاش کنند.

میرجلیلی توجه به تشکل‎های غیردولتی را از سیاست‎های دانشگاه برای پیشبرد اهداف خدمات بهداشتی درمانی ذکر کرد و از پزشکان عمومی خواست تا برای دستیابی به اهداف طرح تحول نظام سلامت تلاش کنند.

در ادامه این جلسه در مورد کمیته‎های فرعی انجمن و خواسته‎های پزشکان عمومی توضیحاتی مطرح شد و به موضوعاتی از قبیل توجه به وضعیت معیشتی پزشکان عمومی، عقد تفاهم‎نامه‎های مشترک در اجرای طرح‎های بهداشتی، آموزشی و پژوهشی و نظرخواهی از انجمن در تصمیم‎گیری‎های مرتبط با پزشکان عمومی نیز اشاره شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم