نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

توانمندی دانشگاه‌های آسیا در آموزش مهارت‌های شغلی

کارشناسان آموزش عالی دانشگاه‌های ملی ژاپن، چین و سنگاپور را جزو دانشگاه‌های مطرح آسیا معرفی کردند.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کارشناسان آموزش عالی در منطقه آسیا می‌گویند: دانشگاه‌های ملی کشورهای ژاپن، چین و سنگاپور که طیف وسیعی از دوره‌های کارشناسی ارائه می‌دهند و طرح‌های تحقیقاتی مهم و پیشرفته‌ای اجرا می‌کنند در میان برترین دانشگاه‌های آسیا قرار دارند. دانشگاه توکیو در ژاپن، دانشگاه پکن در چین، دانشگاه سئول در کره‌جنوبی و دانشگاه ملی سنگاپور تنها چند نمونه از دانشگاه‌های مطرح آسیایی هستند.

به گفته این کارشناسان،‌ یکی از دلایل اصلی رونق این دانشگاه‌ها داشتن هیات علمی برجسته و مهارت آنها در شغل‌یابی برای فارغ‌التحصیلان خود است.

به گزارش ایسنا به نقل از یواس نیوز، این دانشگاه‌ها برای دانشجویان رشته بازرگانی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بسیار مناسب هستند و برگزاری دوره‌های کارشناسی ارشد بازرگانی MBA، قدرت این دانشگاه‌ها را بیش از پیش افزایش می‌دهد. هیات‌های علمی این دانشگاه‌ها نیز به تربیت و آماده‌سازی رهبران تجاری آینده و متخصصان این حوزه مشهور هستند. علاوه بر این، کارشناسان معتقدند استخدام فارغ‌التحصیلان از سوی این موسسات آموزشی، آنها را بیش از پیش در میان دانشجویان محبوب کرده است.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم