نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تهیه اطلس گردشگری دانشگاه آزاد

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی رئوس برنامه‌های جاویدان و مهم فرهنگی این دانشگاه در هشت محور را اعلام کرد که یکی از این برنامه‌ها جایزه وحدت مذاهب اسلامی دانشگاه‌های جهان اسلام و جایزه دوسالانه شیخ طبرسی است.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی رئوس برنامه‌های جاویدان و مهم فرهنگی این دانشگاه را اعلام کرد.

بر این اساس برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در هشت محور اصلی « دین و اخلاق»، «امام، انقلاب اسلامی و رهبری» «فرهنگ» «هنر» «کانون‌ها و باشگاه های واقعی و مجازی» «سیاحت و تفریحات» «مشاوره» و «مشارکت های اجتماعی» مشخص شده است.

در محور دین و اخلاق موضوعاتی از قبیل تدوین سبک زندگی، تدوین اخلاق حرفه‌ای، جایزه وحدت مذاهب اسلامی دانشگاه‌های جهان اسلام، جایزه دو سالانه شیخ طبرسی و توسعه شبکه مساجد و مراکز فرهنگی در سطح واحدها و مراکز دانشگاهی در نظر گرفته شده است.

در محور دوم یعنی امام (ره)، انقلاب اسلامی و رهبری به راه‌اندازی موزه نقش دانشگاهیان در دوران مبارزه با رژیم ستم شاهی، پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تاکید شده است.

در محور سوم با نام فرهنگ، طرح بازشناسی مفاخر، روایت ایرانی از تاریخ ایران، فارسی هویت دیرپا، سینمای دیجیتال و یادمان ایثار در نظر گرفته شده است.

محور چهارم این برنامه‌ها با نام هنر از مدرسه پویانمایی، نخستین کنفرانس بین المللی فناوری‌های نو در هنر به همراه برنامه‌های جانبی از قبیل کارگاه‌های آموزشی نشست‌های تخصصی و نمایشگاه آثار و راه‌اندازی گروه سازآرایی و هم آوایی دانشگاه آزاد اسلامی در نظر گرفته شده است.

محور پنجم با نام کانون‌ها و باشگاه‌های واقعی و مجازی بر جشواره‌های سراسری فرهنگی هنری و اجتماعی دانشگاه، جشنواره میان فرهنگی ادیان مذاهب و اقوام و راه‌اندازی شبکه مجازی دانشگاهیان تاکید می‌کند.

محور ششم نیز که با نام سیاحت و تفریحات در این برنامه گنجانده شده است، از راه‌اندازی مجتمع‌های فرهنگی – تفریحی و اطلس گردشگری دانشگاه خبر می‌دهد.

در محور هفتم و هشتم این نامه نیز از طرح استاد معتمد و صدای مشاور و برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی کوتاه مدت حضوری و مجازی و برگزاری سالانه بازار هنر با نام کلی محور مشارکت‌های اجتماعی نام برده شده است.

گفتنی است، در هفته دوم مهرماه سال جاری از بانوان فرهیخته شامل دانشجویان و اساتید که ارزشهای اسلامی و فرهنگی، حجاب و عفاف و وقار را در زندگی علمی و اجتماعی خود حفظ کرده‌اند، به عنوان “بانوان نمونه” طی مراسمی معرفی و تجلیل می شوند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم