نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تمدید مهلت ثبت‌نام مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه علمی کاربردی تا پنجشنبه

مشاورعالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام برای شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی مهر ۹۳ دانشگاه جامع علمی کاربردی تمدید شد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: ثبت نام این آزمون که از روز یکشنبه ۱۹ مرداد از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغاز شده بود تا ساعت ۲۴ پنج شنبه ۳۰ مرداد تمدید گردید.

وی اظهار کرد: کلیه داوطلبان علاقمند به شرکت در دوره مذکور که تا کنون ثبت نام نکرده‌اند توصیه می‌شود در مهلت تمدید شده به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کرده و نسبت به دریافت دفترچه و راهنما ثبت‌نام و مطالعه دقیق و فراهم نمودن مدارک لازم اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش در مورد ظرفیت پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناس حرفه‌ای (ناپیوسته ) نظام آموزش مهارتی گفت: ظرفیت پذیرش ۱۷۸ هزار و ۴۴۵ نفر است که ۶۳ هزار و ۴۹۰ نفر در گروه آزمایشی یک (صنعت)، ۱۰ هزار و ۷۵ نفر در گروه آزمایشی دو (کشاورزی)، ۶۸ هزار و ۳۰۰ نفر در گروه آزمایشی سه (مدیریت و خدمات) و ۳۵ هزار و ۸۸۰ نفر در گروه آزمایشی چهار (فرهنگ و هنر) پذیرش می‌شوند.

توکلی در پایان گفت: تا ساعت هشت صبح امروز (۲۷ مرداد) ۸۹ هزار و ۵۱۶ نفر در این آزمون ثبت نام کرده‌اند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم