www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تلاش دانشگاه فنی و حرفه‌ای برای دستیابی به نهادینه شدن ارتباط دولت، صنعت و دانشگاه

سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای در پیامی به مناسبت بزرگداشت هفته آموزش و روز معلم، ضمن گرامیداشت مقام معلم، تاکید کرد: از شاخص‌های ارزشمند اساتید و معلمان فنی و حرفه‌ای کشور، مهارت آموزی به جای مدرک گرایی است که شان و جایگاه آنان را نزد دانشجویان دو چندان می کند‌.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، در بخشی از پیام دکتر مسعود شفیعی آمده است: دانشگاه به منزله نهاد مولد و اشاعه دهنده دانش و دانایی از جایگاه بزرگی در خلق ارزشهای معنوی و اخلاقی و علمی در جامعه انسانی برخوردار است. بدون شک استادان، معلمین ومربیان در ایجاد این جایگاه نقش بسیار موثری را داشته و دارند. شاید براساس همین تعریف است که پیامبران معلم بشر خوانده می شوند و در همه کشورها از جمله کشور ما روزی را برای تقدیر از استاد و معلم تعیین نموده‌اند تا از زحمات بی شائبه این عزیزان تجلیل شود.

گرامیداشت مقام استاد و معلم را در حالی برگزار می کنیم که امسال از سوی مقام معظم رهبری سال “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” نام گذاری شده است و جامعه دانشگاهی کشور، به خصوص اساتید فرهیخته، کارکنان پرتلاش و دانشجویان عزیز دانشگاه فنی و حرفه ای تمام تلاش خود را برای تحقق این مهم خواهند نمود.

دانشگاه فنی و حرفه ای به عنوان یکی از نهاد های تاثیر گذار، تلاش خواهد کرد تا ارتباط دولت، صنعت و دانشگاه نهادینه شود و از این طریق دستیابی به اقتصاد مبتنی بر علوم و دانش تحقق یابد.

از شاخص‌های ارزشمند اساتید و معلمان فنی و حرفه ای کشور، مهارت آموزی به جای مدرک گرایی است که شان و جایگاه آنان را نزد دانشجویان دو چندان می‌کند.”

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند
اعلام اولویت‌های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم