نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تلاش دانشگاه فنی و حرفه‌ای برای دستیابی به نهادینه شدن ارتباط دولت، صنعت و دانشگاه

سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای در پیامی به مناسبت بزرگداشت هفته آموزش و روز معلم، ضمن گرامیداشت مقام معلم، تاکید کرد: از شاخص‌های ارزشمند اساتید و معلمان فنی و حرفه‌ای کشور، مهارت آموزی به جای مدرک گرایی است که شان و جایگاه آنان را نزد دانشجویان دو چندان می کند‌.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، در بخشی از پیام دکتر مسعود شفیعی آمده است: دانشگاه به منزله نهاد مولد و اشاعه دهنده دانش و دانایی از جایگاه بزرگی در خلق ارزشهای معنوی و اخلاقی و علمی در جامعه انسانی برخوردار است. بدون شک استادان، معلمین ومربیان در ایجاد این جایگاه نقش بسیار موثری را داشته و دارند. شاید براساس همین تعریف است که پیامبران معلم بشر خوانده می شوند و در همه کشورها از جمله کشور ما روزی را برای تقدیر از استاد و معلم تعیین نموده‌اند تا از زحمات بی شائبه این عزیزان تجلیل شود.

گرامیداشت مقام استاد و معلم را در حالی برگزار می کنیم که امسال از سوی مقام معظم رهبری سال “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” نام گذاری شده است و جامعه دانشگاهی کشور، به خصوص اساتید فرهیخته، کارکنان پرتلاش و دانشجویان عزیز دانشگاه فنی و حرفه ای تمام تلاش خود را برای تحقق این مهم خواهند نمود.

دانشگاه فنی و حرفه ای به عنوان یکی از نهاد های تاثیر گذار، تلاش خواهد کرد تا ارتباط دولت، صنعت و دانشگاه نهادینه شود و از این طریق دستیابی به اقتصاد مبتنی بر علوم و دانش تحقق یابد.

از شاخص‌های ارزشمند اساتید و معلمان فنی و حرفه ای کشور، مهارت آموزی به جای مدرک گرایی است که شان و جایگاه آنان را نزد دانشجویان دو چندان می‌کند.”

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم