نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تقدیر دکتر دانش آشتیانی از جامعه دانشگاهی و مجلس

دکتر فخرالدین دانش آشتیانی که به عنوان چهارمین وزیر پیشنهادی علوم به مجلس معرفی شد و نتوانست رای اعتماد مجلس را کسب کند، در نامه ای از حمایت‌های جامعه دانشگاهی از وی به عنوان وزیر پیشنهادی تقدیر کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا درمتن نامه‌ دکتر آشتیانی آمده است: وظیفه می‌دانم که مراتب سپاس خود را از دانشمندان و اندیشمندان برجسته کشور، روسای دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها، استادان و محققان، دانشجویان، دانش‌آموزان قدیم مجموعه مفید، روزنامه‌نگاران و اصحاب رسانه، مسوولان گرانقدر اجرایی، نمایندگان محترم مجلس و همه بزرگانی که در روند معرفی اینجانب برای مسوولیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بی شائبه به صحنه آمدند و تلاش وافر نمودند، تقدیم دارم.

در بخشی از نامه دکتر آشتیانی آمده است: اعلام آمادگی اینجانب برای خدمت مجدد در دولت پس از بیش از یک و نیم دهه دل مشغولی در عرصه‌های نوین تعلیم و تربیت جامعه، حاصل احساس تکلیفی بود که از حسن ظن ریاست محترم جمهوری و همکاران ارجمندشان در دولت و بذل محبت و تلاش همکاران عزیز قدیم و جدید دانشگاهی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بر می‌خاست که امیدوارم مورد رضایت خداوند نی باشد. از خداوند بزرگ برای همه فعالان عرصه علم و فرهنگ و اجتماع و سیاست، عزت و توفیق فراوان مسئلت دارم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم