نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تقدیر دکتر دانش آشتیانی از جامعه دانشگاهی و مجلس

دکتر فخرالدین دانش آشتیانی که به عنوان چهارمین وزیر پیشنهادی علوم به مجلس معرفی شد و نتوانست رای اعتماد مجلس را کسب کند، در نامه ای از حمایت‌های جامعه دانشگاهی از وی به عنوان وزیر پیشنهادی تقدیر کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا درمتن نامه‌ دکتر آشتیانی آمده است: وظیفه می‌دانم که مراتب سپاس خود را از دانشمندان و اندیشمندان برجسته کشور، روسای دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها، استادان و محققان، دانشجویان، دانش‌آموزان قدیم مجموعه مفید، روزنامه‌نگاران و اصحاب رسانه، مسوولان گرانقدر اجرایی، نمایندگان محترم مجلس و همه بزرگانی که در روند معرفی اینجانب برای مسوولیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بی شائبه به صحنه آمدند و تلاش وافر نمودند، تقدیم دارم.

در بخشی از نامه دکتر آشتیانی آمده است: اعلام آمادگی اینجانب برای خدمت مجدد در دولت پس از بیش از یک و نیم دهه دل مشغولی در عرصه‌های نوین تعلیم و تربیت جامعه، حاصل احساس تکلیفی بود که از حسن ظن ریاست محترم جمهوری و همکاران ارجمندشان در دولت و بذل محبت و تلاش همکاران عزیز قدیم و جدید دانشگاهی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بر می‌خاست که امیدوارم مورد رضایت خداوند نی باشد. از خداوند بزرگ برای همه فعالان عرصه علم و فرهنگ و اجتماع و سیاست، عزت و توفیق فراوان مسئلت دارم.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم