نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تفاهم نامه دانشگاه گیلان و شرکت پست برای ارائه خدمات دانشجویی

معاون امور آموزشی دانشگاه گیلان گفت: با امضاء تفاهم نامه باجه پستی در دانشگاه گیلان و در بازارچه استقرار یافته است و آماده ارائه خدمات به کلیه دانشجویان می باشد.

دکتر محمودرضا آقامعالی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه گیلان؛اظهار کرد: در نظر داریم در صورت فراهم آمدن شرایط لازم و با رعایت کلیه مقررات تمامی مدارک تحصیلی دانشجویان دانشگاه که در هنگام ثبت نام تحویل دانشگاه شده است در صورت درخواست و درج درست آدرس برای دانش آموختگان ارسال شود.

وی افزود:در نظر داریم برای کلیه دانش آموختگان دانشگاه که در هر جایی از ایران هستند کارت دانش آموختگی در صورت درخواست، صادر و از طریق پست ارسال گردد.

معاون امور آموزشی دانشگاه گیلان تصریح کرد: با امضاء تفاهم نامه باجه پستی در دانشگاه و در بازارچه استقرار یافته است و آماده ارائه خدمات به کلیه دانشجویان می باشد.

وی اضافه کرد: پست مستقر در دانشگاه خدماتی از جمله ثبت نام از دانشجویان در سامانه www.mailopost.ir جهت دسترسی به صندوق پست الکترونیکی ملی ج.ا.ا. به منظور ارسال و دریافت مدارک دانشگاهی، چاپ و انتشار تمبر شخصی برای شخصیت های دانشگاهی، اعضای هیات علمی، نخبگان و دانشجویان نمونه مورد نظر دانشگاه و ارائه خدمات کارت پستال الکترونیکی جهت مناسبت های مختلف سال به متقاضیان ارائه می دهد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم