نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تفاهم نامه دانشگاه گیلان و شرکت پست برای ارائه خدمات دانشجویی

معاون امور آموزشی دانشگاه گیلان گفت: با امضاء تفاهم نامه باجه پستی در دانشگاه گیلان و در بازارچه استقرار یافته است و آماده ارائه خدمات به کلیه دانشجویان می باشد.

دکتر محمودرضا آقامعالی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه گیلان؛اظهار کرد: در نظر داریم در صورت فراهم آمدن شرایط لازم و با رعایت کلیه مقررات تمامی مدارک تحصیلی دانشجویان دانشگاه که در هنگام ثبت نام تحویل دانشگاه شده است در صورت درخواست و درج درست آدرس برای دانش آموختگان ارسال شود.

وی افزود:در نظر داریم برای کلیه دانش آموختگان دانشگاه که در هر جایی از ایران هستند کارت دانش آموختگی در صورت درخواست، صادر و از طریق پست ارسال گردد.

معاون امور آموزشی دانشگاه گیلان تصریح کرد: با امضاء تفاهم نامه باجه پستی در دانشگاه و در بازارچه استقرار یافته است و آماده ارائه خدمات به کلیه دانشجویان می باشد.

وی اضافه کرد: پست مستقر در دانشگاه خدماتی از جمله ثبت نام از دانشجویان در سامانه www.mailopost.ir جهت دسترسی به صندوق پست الکترونیکی ملی ج.ا.ا. به منظور ارسال و دریافت مدارک دانشگاهی، چاپ و انتشار تمبر شخصی برای شخصیت های دانشگاهی، اعضای هیات علمی، نخبگان و دانشجویان نمونه مورد نظر دانشگاه و ارائه خدمات کارت پستال الکترونیکی جهت مناسبت های مختلف سال به متقاضیان ارائه می دهد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم