نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تفاهم نامه دانشگاه گیلان و شرکت پست برای ارائه خدمات دانشجویی

معاون امور آموزشی دانشگاه گیلان گفت: با امضاء تفاهم نامه باجه پستی در دانشگاه گیلان و در بازارچه استقرار یافته است و آماده ارائه خدمات به کلیه دانشجویان می باشد.

دکتر محمودرضا آقامعالی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه گیلان؛اظهار کرد: در نظر داریم در صورت فراهم آمدن شرایط لازم و با رعایت کلیه مقررات تمامی مدارک تحصیلی دانشجویان دانشگاه که در هنگام ثبت نام تحویل دانشگاه شده است در صورت درخواست و درج درست آدرس برای دانش آموختگان ارسال شود.

وی افزود:در نظر داریم برای کلیه دانش آموختگان دانشگاه که در هر جایی از ایران هستند کارت دانش آموختگی در صورت درخواست، صادر و از طریق پست ارسال گردد.

معاون امور آموزشی دانشگاه گیلان تصریح کرد: با امضاء تفاهم نامه باجه پستی در دانشگاه و در بازارچه استقرار یافته است و آماده ارائه خدمات به کلیه دانشجویان می باشد.

وی اضافه کرد: پست مستقر در دانشگاه خدماتی از جمله ثبت نام از دانشجویان در سامانه www.mailopost.ir جهت دسترسی به صندوق پست الکترونیکی ملی ج.ا.ا. به منظور ارسال و دریافت مدارک دانشگاهی، چاپ و انتشار تمبر شخصی برای شخصیت های دانشگاهی، اعضای هیات علمی، نخبگان و دانشجویان نمونه مورد نظر دانشگاه و ارائه خدمات کارت پستال الکترونیکی جهت مناسبت های مختلف سال به متقاضیان ارائه می دهد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم