نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تعهد و تخصص فرهادی بر هیچکس پوشیده نیست

رئیس دانشگاه پیام‌نور درمورد وزیر پیشنهادی علوم گفت: آقای دکتر فرهادی از مدیران عالی، توانمند و از سرمایه‌های مدیریتی این مرز و بوم بوده و خوشبختانه تعهد و تخصص و کارایی ایشان بر هیچکس پوشیده نیست.

دکتر ابولفضل فراهانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری ایسنا، افزود: سابقه بالای کار در وزارتخانه‌های علوم و بهداشت از یک سو و مقبولیت عمومی ایشان در بین همه طیف ها از سوی دیگر نوید روزهای پرباری برای این وزارتخانه حساس را می دهد.

وی با تاکید بر اینکه وزارت علوم یکی از کلیدی ترین وزارتخانه‌های دولت است، اظهارکرد: این وزارتخانه مهم علمی و فرهنگی جایگاه بسیار حساس و قابل توجهی در توسعه کشور دارد که شایسته است از ثبات مدیریتی لازم برخوردار باشد.

رئیس دانشگاه پیام‌نور ادامه داد: بازهم تدبیر دکتر روحانی کارساز بوده و این بار نیز یک فرد شایسته، متبحر و متخصص را جهت تصدی وزارت علوم به مجلس معرفی نموده تا به امید خدا و تعامل ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی تکلیف این وزارتخانه حساس مشخص گردد و جامعه دانشگاهی از این وضعیت بلاتکلیفی نجات یابند. امیدواریم که نمایندگان مجلس و وکلای ملت با توجه به سوابق درخشان ایشان در عرصه‌های مختلف با رأی بالا و اعتماد ویژه خود مسیر خدمت رسانی و تعالی در وزارت علوم را مهیا سازند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم