نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تعهد و تخصص فرهادی بر هیچکس پوشیده نیست

رئیس دانشگاه پیام‌نور درمورد وزیر پیشنهادی علوم گفت: آقای دکتر فرهادی از مدیران عالی، توانمند و از سرمایه‌های مدیریتی این مرز و بوم بوده و خوشبختانه تعهد و تخصص و کارایی ایشان بر هیچکس پوشیده نیست.

دکتر ابولفضل فراهانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری ایسنا، افزود: سابقه بالای کار در وزارتخانه‌های علوم و بهداشت از یک سو و مقبولیت عمومی ایشان در بین همه طیف ها از سوی دیگر نوید روزهای پرباری برای این وزارتخانه حساس را می دهد.

وی با تاکید بر اینکه وزارت علوم یکی از کلیدی ترین وزارتخانه‌های دولت است، اظهارکرد: این وزارتخانه مهم علمی و فرهنگی جایگاه بسیار حساس و قابل توجهی در توسعه کشور دارد که شایسته است از ثبات مدیریتی لازم برخوردار باشد.

رئیس دانشگاه پیام‌نور ادامه داد: بازهم تدبیر دکتر روحانی کارساز بوده و این بار نیز یک فرد شایسته، متبحر و متخصص را جهت تصدی وزارت علوم به مجلس معرفی نموده تا به امید خدا و تعامل ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی تکلیف این وزارتخانه حساس مشخص گردد و جامعه دانشگاهی از این وضعیت بلاتکلیفی نجات یابند. امیدواریم که نمایندگان مجلس و وکلای ملت با توجه به سوابق درخشان ایشان در عرصه‌های مختلف با رأی بالا و اعتماد ویژه خود مسیر خدمت رسانی و تعالی در وزارت علوم را مهیا سازند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم