www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تعریف و تصویب ۲۵ رشته آموزش خاص در بین مراکز دانشگاه

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: آموزش‎های خاص در ارتقای شغلی نقش بسیار مؤثری دارد.

محمدزاده در گفت‎وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه لرستان، با حضور در ایسنای منطقه لرستان، با بیان اینکه انسان‎های بیکار مانند آب راکد می‎مانند، افزود: دانشگاه علمی کاربردی با تعریف رشته‎های مورد مطالبه مردم در جهت ارتقای سطح دانش به‎روز و براساس نیاز گام برمی‎دارد تا هر فارغ‎التحصیلی به‎راحتی بتواند وارد این کار شده و شغلی ایجاد کند.

وی اضافه کرد: اگر این دانشگاه بتواند با برنامه‎های خاص خود مشکل بیکاری را حل کند، قطعاً در ارتقای فرهنگ گام برداشته است.

محمدزاده با اشاره به اینکه با مذاکره موضوع فرهنگ عملیاتی نمی‎شود، ادامه داد: می‎بایست با وارد شدن به حیطه عمل فرهنگ درست را ترویج و اشاعه کرد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان با یادآوری اینکه شعار امسال دانشگاه علمی کاربردی آموزش‎های خاص در سطوح تکمیلی است، تصریح کرد: می‎توان بدون دقت به مقطع، با آموزش‎های خاص زمینه اشتغال را ایجاد کرد.

وی گفت: سال گذشته ۲۵ رشته آموزش خاص در بین مراکز دانشگاه علمی کاربردی استان تعریف و تصویب شد و امید داریم روند افزایش این مهم در سال جدید نیز ادامه داشته باشد.

محمدزاده اظهار کرد: در دوره آموزش‎های خاص به ‎صورت کوتاه‎مدت به شخص داوطلب گواهینامه‎ای جهت ورود به شغل اعطا خواهد شد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان با ابراز تأسف از نگاه جزئی سیستم‎های مدیریتی، خاطرنشان کرد: می‎بایست ساده‎انگاری خود را کنار گذاشته و با گسترش شغل‎های روزمره در ارتقای اشتغال گام برداریم.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم