نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تصرف اراضی دانشگاه خوی توسط زمین‌خواران

رییس دانشگاه ارومیه گفت : باید مسئولان دست به دست هم دهندتا عملیات احداث دانشگاه خوی از سرگرفته شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه آذربایجان غربی، دکتر حب نقی در جلسه‌ای که به منظور بررسی مشکلات و علل راکد ماندن عملیات احداث دانشگاه دولتی خوی در محل فرمانداری خوی تشکیل شد، اظهار کرد: در صورتی که بتوانیم از کمیسیون ماده ۲۱۵ ردیف دریافت کنیم می توان نسبت به ادامه احداث دانشگاه اقدام کرد.

وی گفت: تاکنون دو میلیارد تومان از بودجه دانشگاه ارومیه جهت احداث دانشگاه خوی هزینه شده اما تا کنون این پروژه بصورت ملی تعریف نشده است.

وی با انتقاد از تصرف اراضی دانشگاه خوی توسط زمین خواران اظهار کرد: باید مسئولان در اسرع وقت نسبت به رفع متصرفان اقدام نمایند.

حجت‌الاسلام شکوری امام جمعه خوی نیز با اشاره به برگزاری ۳۵ جلسه برای احداث دانشگاه دولتی خوی اظهار کرد: تاکنون هیچ نتیجه ای نگرفته ایم واین اشکال به دانشگاه ارومیه وارد است که باید اراضی دانشگاه را حفظ و بودجه احداث آنرا تامین کند.

دکتر حسینی صدر نماینده مردم خوی در مجلس نیز ساخت وتکمیل دانشگاه را از نیازهای اساسی شهرستان عنوان کرد وگفت:بارها با مسئولان وزارت علوم برای تخصیص اعتبار دانشگاه جلسه گذاشتم متاسفانه ریاست وقت دانشگاه ارومیه کارشکنی می کرد.

وی تصریح کرد: آماده هر گونه همکاری برای رفع متصرفان از اراضی دانشگاه هستم.

در پایان به پیشنهاد فرماندار خوی مقرر شد شورای صیانت از اراضی دانشگاه خوی تشکیل شود وبرای شروع مجدد عملیات احداث دانشگاه جلسه ای با حضور مسئولان شهرستانی ،استانی در محل وزارت علوم تشکیل شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم