نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تشکیل کمیته فنی‌و حرفه‌ای برای ارتقا دانش

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تشکیل کمیته فنی و حرفه‌ای برای ارتقاء دانش فنی و حرفه‌ای خبر داد.

به گزارش خبرنگار «آموزشی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جعفر میلی منفرد در مراسم گرامیداشت هفته آموزش در دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت:‌ به دلیل نگاه ویژه شخص رییس جمهور و وزیر دانشگاه فنی و حرفه‌ای در اولویت‌های توسعه‌های کمی و کیفی در وزارت علوم است چرا که نه تنها کشور بلکه همه جهان به تجربیات فنی و حرفه‌ای و پس از آن به مهارت نیاز دارد.

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: اگر تجربه و دانش فنی و حرفه‌ای نباشد، مهارت به تنهایی ارزش چندانی ندارد و در همین راستا یکی از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت علوم، تربیت نیروی انسانی فنی و حرفه‌ای و مهارت به عنوان مکمل آن همچون ارتقاء جدی دانش مدرسین و کیفیت نرم افزاری و سخت افزاری است که در دستور کار قرار گرفته است.

میلی منفرد با اشاره به اینکه سطح فعالیت‌های حرفه‌ای را باید تقویت کرده و ارتقاء داد، افزود: یکی دیگر از مهم‌ترین برنامه‌های دولت برای تسریع هرچه بیشتر در روند گسترش، ارتقاء و تثبیت دانش فنی و حرفه‌ای، تشکیل کمیته فنی و حرفه ای است که برای نخستین بار در شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آمده است.

وی افزود: پیش‌بینی و مقرر شده که از صاحب نظران برجسته همچون ریاست دانشگاه فنی و حرفه‌ای به عنوان اعضای اصلی در آن استفاده شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم