نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تشکیل کمیته فنی‌و حرفه‌ای برای ارتقا دانش

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تشکیل کمیته فنی و حرفه‌ای برای ارتقاء دانش فنی و حرفه‌ای خبر داد.

به گزارش خبرنگار «آموزشی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جعفر میلی منفرد در مراسم گرامیداشت هفته آموزش در دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت:‌ به دلیل نگاه ویژه شخص رییس جمهور و وزیر دانشگاه فنی و حرفه‌ای در اولویت‌های توسعه‌های کمی و کیفی در وزارت علوم است چرا که نه تنها کشور بلکه همه جهان به تجربیات فنی و حرفه‌ای و پس از آن به مهارت نیاز دارد.

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: اگر تجربه و دانش فنی و حرفه‌ای نباشد، مهارت به تنهایی ارزش چندانی ندارد و در همین راستا یکی از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت علوم، تربیت نیروی انسانی فنی و حرفه‌ای و مهارت به عنوان مکمل آن همچون ارتقاء جدی دانش مدرسین و کیفیت نرم افزاری و سخت افزاری است که در دستور کار قرار گرفته است.

میلی منفرد با اشاره به اینکه سطح فعالیت‌های حرفه‌ای را باید تقویت کرده و ارتقاء داد، افزود: یکی دیگر از مهم‌ترین برنامه‌های دولت برای تسریع هرچه بیشتر در روند گسترش، ارتقاء و تثبیت دانش فنی و حرفه‌ای، تشکیل کمیته فنی و حرفه ای است که برای نخستین بار در شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آمده است.

وی افزود: پیش‌بینی و مقرر شده که از صاحب نظران برجسته همچون ریاست دانشگاه فنی و حرفه‌ای به عنوان اعضای اصلی در آن استفاده شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم