نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تشکیل کمیته فنی‌و حرفه‌ای برای ارتقا دانش

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تشکیل کمیته فنی و حرفه‌ای برای ارتقاء دانش فنی و حرفه‌ای خبر داد.

به گزارش خبرنگار «آموزشی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جعفر میلی منفرد در مراسم گرامیداشت هفته آموزش در دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت:‌ به دلیل نگاه ویژه شخص رییس جمهور و وزیر دانشگاه فنی و حرفه‌ای در اولویت‌های توسعه‌های کمی و کیفی در وزارت علوم است چرا که نه تنها کشور بلکه همه جهان به تجربیات فنی و حرفه‌ای و پس از آن به مهارت نیاز دارد.

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: اگر تجربه و دانش فنی و حرفه‌ای نباشد، مهارت به تنهایی ارزش چندانی ندارد و در همین راستا یکی از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت علوم، تربیت نیروی انسانی فنی و حرفه‌ای و مهارت به عنوان مکمل آن همچون ارتقاء جدی دانش مدرسین و کیفیت نرم افزاری و سخت افزاری است که در دستور کار قرار گرفته است.

میلی منفرد با اشاره به اینکه سطح فعالیت‌های حرفه‌ای را باید تقویت کرده و ارتقاء داد، افزود: یکی دیگر از مهم‌ترین برنامه‌های دولت برای تسریع هرچه بیشتر در روند گسترش، ارتقاء و تثبیت دانش فنی و حرفه‌ای، تشکیل کمیته فنی و حرفه ای است که برای نخستین بار در شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آمده است.

وی افزود: پیش‌بینی و مقرر شده که از صاحب نظران برجسته همچون ریاست دانشگاه فنی و حرفه‌ای به عنوان اعضای اصلی در آن استفاده شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم