نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تشکیل کمیته فنی‌و حرفه‌ای برای ارتقا دانش

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تشکیل کمیته فنی و حرفه‌ای برای ارتقاء دانش فنی و حرفه‌ای خبر داد.

به گزارش خبرنگار «آموزشی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جعفر میلی منفرد در مراسم گرامیداشت هفته آموزش در دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت:‌ به دلیل نگاه ویژه شخص رییس جمهور و وزیر دانشگاه فنی و حرفه‌ای در اولویت‌های توسعه‌های کمی و کیفی در وزارت علوم است چرا که نه تنها کشور بلکه همه جهان به تجربیات فنی و حرفه‌ای و پس از آن به مهارت نیاز دارد.

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: اگر تجربه و دانش فنی و حرفه‌ای نباشد، مهارت به تنهایی ارزش چندانی ندارد و در همین راستا یکی از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت علوم، تربیت نیروی انسانی فنی و حرفه‌ای و مهارت به عنوان مکمل آن همچون ارتقاء جدی دانش مدرسین و کیفیت نرم افزاری و سخت افزاری است که در دستور کار قرار گرفته است.

میلی منفرد با اشاره به اینکه سطح فعالیت‌های حرفه‌ای را باید تقویت کرده و ارتقاء داد، افزود: یکی دیگر از مهم‌ترین برنامه‌های دولت برای تسریع هرچه بیشتر در روند گسترش، ارتقاء و تثبیت دانش فنی و حرفه‌ای، تشکیل کمیته فنی و حرفه ای است که برای نخستین بار در شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آمده است.

وی افزود: پیش‌بینی و مقرر شده که از صاحب نظران برجسته همچون ریاست دانشگاه فنی و حرفه‌ای به عنوان اعضای اصلی در آن استفاده شود.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم