نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تشکیل کارگروه چهارگانه رصد فرهنگی در دانشگاه گیلان

معاون فرهنگی دانشگاه گیلان احصاء وضعیت موجود را لازمه رصد فرهنگی بیان کرد و گفت: دانشگاه گیلان با تشکیل کارگروههای چهارگانه به رصد فرهنگی می پردازد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه گیلان،
دکتر فاطمه کریمی در نشست فرهنگی با دانشگاهیان گیلان در تالار حکمت دانشگاه گیلان، با اشاره به سیاست ها و فعالیت های فرهنگی معاونت فرهنگی اظهار کرد: ایده محوریت معاونت فرهنگی، میانجی گری در دانشگاه و جامعه است.

وی تصریح کرد: برای این میانجی گری باید ابتدا ماموریت ها را بشناسیم تا قابلیت میانجی گری داشته باشیم.

معاون فرهنگی دانشگاه گیلان تربیت نیروهای متخصص و گشودن مرزهای دانش و تولید علم را از ماموریت های دانشگاه عنوان کرد و گفت: وزارت علوم در ماموریت اول بدنبال حل مسائل فعلی و در ماموریت دوم بدنبال شناخت مسائل آینده است.

دکتر کریمی با تاکید بر ایجاد پیوند عمیق میان دانشگاه و جامعه خاطرنشان کرد: شناخت مسائل حوزه فکری بسیار پیچیده است بنابراین برای ورود به این عرصه نیازمند رصد فرهنگی هستیم.

وی احصاء وضعیت موجود را لازمه رصد فرهنگی بیان کرد و گفت: دانشگاه گیلان با تشکیل کارگروههای چهارگانه به رصد فرهنگی می پردازد.

در پایان این نشست دکتر رضی رئیس دانشگاه گیلان با بیان اینکه بخش مهمی از فعالیت های دانشگاه را دانشجویان انجام می دهند به وجود ۴ تشکل اسلامی ، ۱۶ کانون و ۵۴ انجمن علمی در دانشگاه گیلان اشاره کرد و وجود دانشجویان و ظرفیت های آنان را فرصت مغتنمی خواند که از آن باید در جهت پیشبرد هرچه مناسب تر اهداف دانشگاه بهره برد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم