نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تشکیل شورای بورس در دانشگاه مازندران برای نخستین بار

معاون آموزشی دانشگاه مازندران از تشکیل شورای بورس در این دانشگاه برای نخستین بار خبرداد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا منطقه مازندران ، شادمهر میردار معاون آموزشی دانشگاه مازندران با اعلام این خبر، گفت: شورای بورس دانشگاه مازندران با توجه به نیازهای آموزشی و پژوهشی دانشگاه و نیز در راستای تامین نیروی انسانی متعهد و متخصص مورد نیاز کشور و جذب متقاضیان ادامه تحصیل در دوره دکترای این دانشگاه براساس ضوابط و مقررات شورای اجرایی بورس وزارت عتف(علوم،تحقیقات و فناوری‌) و دستورالعمل اجرایی داخلی دانشگاه برای اولین بار در دانشگاه مازندران تشکیل شد.

وی درخصوص وظایف و فعالیت های شورای بورس دانشگاه گفت: این شورا می کوشد تا با ساماندهی موضوع ادامه تحصیل اعضای هیات علمی در مرتبه مربی به ارتقای سطح کیفی دانشگاه کمک کند. علاوه بر این با رسیدگی به وضعیت بورسیه های شاغل به تحصیل دانشگاه در داخل و خارج از کشور اقدامات لازم و شایسته را به عمل آورد.

معاون آموزشی دانشگاه مازندران سپس به وظیفه دیگری که شورای بورس دانشگاه پیگیری می کند اشاره کرد و گفت: تدوین دستورالعمل اجرایی مناسب برای تبدیل بورسیه های متقاضی تبدیل وضعیت خارج به داخل و نیز متقاضیان موسسات مختلف برای ادامه تحصیل در دوره های دکترا دانشگاه مازندران از دیگر وظایف این شورا می باشد.

میردار در پایان اظهار امیدواری کرد: با تلاش و همت همه همکاران دانشگاهی این رسالت بزرگ به نحوی شایسته به انجام برسد تا جایگاه رفیع دانشگاه مازندران در آموزش عالی کشور بیش از پیش ارتقاء یابد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه مازندران ، دکتر شادمهر میردار معاون آموزشی دانشگاه به عنوان دبیر شورا و دکتر کوروش نوذری معاون اداری و مالی دانشگاه، دکتر مسلم منصور لکورج معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، دکتر علی اکبر باقری خلیلی مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه و عالیه بخشیان کارشناس آموزشی دانشگاه به عنوان اعضای شورای بورس دانشگاه در این جلسه حضور داشتند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم